Egzamin zaawansowany z angielskiego

#2016-03-18 03:29:51 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Czołem! Zainteresowałem się ostatnimi czasy moim angielskim, który jest całkiem niezły i chciałbym go dalej rozwijać. Wszystko po tym jak koleżanka pokazała mi swój certyfikat jaki zdobyła po egzaminie FCE Cambridge English. Z ciekawości zapytałem o przykładowe zadania i były one dla mnie bardzo proste. W związku z tym postanowiłem zmierzyć się z bardziej zaawansowanym egzaminem i tu pytanie do was. Jakie znacie inne egzaminy i na jakich są poziomach, tzn jaki egzamin byłby dla mnie odpowiedni.
#2016-03-18 04:18:30 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Nie znam Twojego poziomu ale sądząc po Twojej wypowiedzi najbardziej odpowiedni będzie egzamin CAE lub nawet CPE. Cambridge English: Proficiency znany również jako The Cambridge Proficiency in English CPE – egzaminy CPE, to kwalifikacje w języku angielskim jako języka obcego przyznawane przez Cambridge English, formalnie znany jako Cambridge ESOL. Po raz pierwszy nazwa została wprowadzona w 1913 roku i od tego czasu przeszła regularne aktualizacje. Główna korekta CPE została przeprowadzona i jest dostępna od marca 2013 roku dla około 50.000 studentów egzaminu każdego roku.

#2016-03-18 06:11:54 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Cambridge Proficiency w języku angielskim jest jednym z pięciu egzaminów oferowanych przez Cambridge English. Poziom CPE jest opisany jako Advanced czyli zaawansowany.
#2016-03-18 07:30:22 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Dzięki, dzięki. Teraz już wiem z czym mogę wystartować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015