Jak uzyskać efekt przytulnego domu w biurze?

#2016-06-21 08:19:56 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Wraz z wspólnikiem prowadzimy biuro adwokackie, ale zajmujemy się tylko najbardziej skomplikowanymi i dużymi sprawami. Pomyślałem że przydałby nam się remont w wyniku którego chciałbym osiągnąć efekt ciepła przytulnego domu. Klientom byłoby wtedy łatwiej się otworzyć i rozmawiac o wszystkim co i nam uprościłoby pracę. Trochę o tym poczytałem i dowiedziałem się że najlepiej będzie jesli wystrój oprze się na drewnie, ale niestety nie znalazłem informacji odnośnie oświetlenia. Jakie powinno byc, gdzie je rozmieścić? Może ktoś na tym forum posiada odpowiednią wiedzę? Pozdrawiam.
#2016-06-21 10:06:56 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Drewno to z pewnością dobry wybór, jeśli macie możliwość i środki to warto byłoby się zastanowić nad kominkiem, ale i bez niego uda sieosiagnac dobry efekt samym światłem. Przede wszystkim kolor – żółty i niezbyt jasny no i najlepiej żeby źródłem była lampa stojąca albo lampki. Potrzebny tez będzie żyrandol sufitowy, myślę że coś z tej kolekcji wpisałoby się idealnie - http://mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-biura,-ciagu-komunikacyjnego/266. Masz tam kilka naprawdę fajnych modeli jak GLOBO MALAGA, który jest niedrogi i idealnie wkomponuje się w atmosferę zacisznego biura. To by było na tyle, jeslibedzieszmiec dodatkowe pytania to pisz smialo.
#2016-06-21 11:40:29 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Widze że koleżanka naprawdę zna się na rzeczy a ja mam problem z wyborem odpowiednich świateł na schody do mojego domu. Miejsca jest tam mało, bo budynek kiedyś pełnił funkcję młyna, wiec tylko pokoje są przestronne. Z góry dziękuję za odpowiedź.
#2016-06-21 13:21:29 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć, ale tak czy inaczej fajne oświetlenie schodowe led można dostać w sklepie o którym pisałam wyżej. Wydaje mi się że ledy będą najlepsze na schody bo skoro budynek jest po młynie to pewnie zatrzymales w nim stary styl z drobnymi wpływami nowoczesności, a ledy idealnie do tego pasują.
#2016-06-21 14:38:40 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Mniej więcej jest tak jak mówisz, zastanowię się jeszcze nad diodami na schody, ale znalazłem za to lampy led najazdowe na parking przed domem. Bardzo długo szukałem czegoś takiego, ale nie widziałem jeszcze tak dużego wyboru jaki tu mają. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015