Czy kolagen w kapsułkach jest skuteczny?

#2016-08-17 06:47:01 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Witam serdecznie. Chciałbym kupić żonie jakieś dobre kosmetyki i środki odmładzające bo zawsze chciała coś takiego mieć, a nigdy nie mieliśmy pieniedzy żeby kupić. Udało mi się w końcu dostać awans i wynegcojować o wiele lepsze zarobki więc pomyślałem że zrobie żonie prezent i kupie zestaw do dbania o skóre. Czytałem sporo miedzy innymi o kolagenie w kapsułkach i chciałbym się dowiedzieć czy jest on skuteczny. Proszę o pomoc kogoś kto zażywał wyżej wymieniony lek przynajmniej przez jakiś dłuższy czas i mógłby mi powiedzieć czy rzeczywiście daje rezultaty. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
#2016-08-17 08:41:33 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Czasami stosuję zabiegi z normalnego kolagenu ale obowiązkowo w mojej diecie musi znaleźć się miejsce dla kapsułek. Efekty są widoczne i to bardzo szybko bo od kiedy zaczęłam zażywać skóra jest o wiele jędrniejsza i bardziej napięta. Jedna z koleżanek która nie widziała mnie pare lat stwierdziła że na pewno poszłam pod skalpel :D. Biorę dokładnie ten - http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/suplementy-diety/kolagen-colvita-120-kapsu%C5%82ek-detail i polecam także twojej żonie bo jest skuteczny i niedrogi. Pozdrawiam również.
#2016-08-17 11:38:02 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Zamawiałam w tym sklepie wyszczuplający kolagen serum zaczęło działać naprawdę bardzo szybko modelując sylwetkę i napinając skórę. Oczywiście bez dbania o dietę i ćwiczeń się nie obyło ale jak na wspomagacz jest bardzo skuteczny i zadziwiająco szybki. Mają tam chyba wszystko z kolagenu wiec dobrze trafiłeś :). Żona na pewno będzie zadowolona.
#2016-08-17 12:55:22 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Wielkie dzieki za odpowiedzi ale co dokładnie powinienem kupić? Myślałem o kolagenie i tabletkach z kolagenem, teraz zastanawiam się te ż nad dorzuceniem kremu. Zastanawia mnie czy nic sie nie bedzie pokrywało?
#2016-08-17 14:35:09 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Nie wiem czy zrozumiałam. Każdy środek działa na swój sposób i wspomaga organizm troche inaczej. Stosowanie tych których opisałeś na pewno korzystniej wpłynie na skórę bo każdy działa w troche inny sposób. Jeśli pytasz czy można kupić jedną albo dwie rzeczy do kompleksowego dbania o siebie to odpowiem ci że nie i myślę że taki zestawik z kremem na start bedzie naprawde swietny. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015