Rozpoznawalna firma

#2016-09-05 00:22:11 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Rozwijam swoją działalność handlową i chce wyjść poza granice powiatu do klientów. Wiem, że potrzebuję przy tej okazji jakies reklamy, najlepiej w formie drukowanej. Przecież klienci muszą wiedzieć kim jestem i czym się zajmuje. Jak myślicie które nośniki reklamy będą odpowiednie do tego celu.
#2016-09-05 00:43:11 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Jak w każdej działalności handlowej najlepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju ulotki. Te mają największy zasięg, tym bardziej, jeśli rozpoczniesz współpracę z ich dystrybutorem. Dostarczą określoną ilość ulotek do potencjalnych klientów. Ja od dawna już robię w ten sposób, a sprzedaż się zwiększyła o kilkanaście procent.
#2016-09-05 00:53:06 

Meluzyna

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Poznań

Wiek: 24

Kolega ma racje z tymi ulotkami. Pogadaj na poczcie, czy rozniosą Twoje ulotki. To usluga druku bezadresowego, więc to bardzo tani usługa. Warto z niej skorzystać. A ulotki to zrób sobie od razu wyoskiej jakości, bo to o kontrahencie bardzo dużo mówi.
#2016-09-05 03:17:43 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Fakt, jak mam dobrze zrobioną ulotkę to lepiej się ją czyta i bardziej w pamięci zapada.
#2016-09-05 05:27:00 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Ja drukuję ulotki w Łodzi i zawsze do mnie dojeżdżają transportem wykonawcy. To bardzo wygodne, bo nie trzeba nigdzie jeździć, a całość spraw związanych z projektem można załatwić online. Dla kogoś, kto nie ma zbyt dużo czasu to bardzo duże ułatwienie.
#2016-09-05 07:54:57 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

No nawet nie myślę o tym, że będę musiał po to jeździć, tym bardziej, że za bardzo to nie mam czym, bo wszystkie samochodoy zawsze w terenie. U mnie się pracuje na najwyższych obrotach, ale za to za bardzo dobre stawki.
#2016-09-05 08:05:37 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Każda ulotka stanowi niejako wizytówkę danej firmy. Już na początku trzeba się do niej przyłożyć, żeby było wiadomo, że to firma godna zaufania. Ja na takiej ulotce umieszczam tylko najpilniejsze informacje, żeby zostało coś w pamięci./ Niektórzy to opisują niemal historię swojej firmy i wtedy nic z tego nie wynika.
#2016-09-05 10:51:43 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

No tak się powinno działać. Lokalny handel jest specyficzny i trzeba go poznać od podszewki, żeby wszystko jakoś szło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015