Plac zabaw w ogrodzie?

#2016-09-05 23:37:26 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Witam serdecznie, mieszkamy w domu jedrodzinnym z ogródkiem, do tej pory sam się zajmowalem ogrodem, pielęgnowałem sadzilem kwiatki, itp. to był mój relaks, teraz umyśliłem sobie urządzić mini plac zabaw dla wnuków, jakąś huśtawkę zamontować może zjezdzalnie, tylko problem w tym, ze ogród jest dość mały, a nie chciałbym, zeby to zajęło cały ogrod, co mi radzicie warto próbowac czy lepiej dac sobie spokoj?
#2016-09-06 00:28:04 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

jak masz mały ogrod, to nie ma co cudowac i go niepotrzebnie zagracać, postaw jakąś altanke z ławeczką, tak to dzieci jeszcze twoje kwiatki podepcza i co? Lepiej zostaw sobie ogródek jako twoje hobby.
#2016-09-06 03:07:44 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

absolutnie nie masz racji nawet małe ogrody można urządzić funkcjonalnie i ze samkiem, że wszystko się zmiesci i ławeczka i plac zabaw i kącik relaksu. trzeba zgłosic się tylko do fachowca, który nam wszystko wymierzy, rozplanuje i zaprojektuje.
#2016-09-06 04:09:26 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

no tak tylko takie projektowanie ogrodu przez fachowca troche kosztuje, ciekawe czy to się w ogóle opłaca przy małych ogrodkach?
#2016-09-06 06:51:16 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

a czemu nie, ja jak wporwdzałam się z mężem i dzecmi do domu jednorodzinnego od razu wiedziałam, że beda chciala skorzystać z uslug profesjonalniej firmy od projektowania ogrodow, nie żałuję, mimo ze tez nie mamy dużego ogrodka fachowcy z GRREN DREAMS miejsce na wszystko znaleźli, my mamy gdzie się spotykac z przjaciółmi, dzieci mają się gdzie bawic, a wszystko wśród pięknych kwiatów, które doskonale współgrają z otoczniem i wcale duzo nie zapłaciliśmy, tak że polecam
#2016-09-06 09:39:24 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Muszę powiedzieć, że rozochociłaś mnie ta wizją pięknego ogrodu, muszę to przedyskutowac jeszcze z żona, ale myśle ze tez będzie za tym, żeby wynająć taka firmę, która pomoże nam to wszystko zaprojektować, dzięki, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015