Lampy przy remoncie

#2016-09-09 02:48:08 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Witam. Zabieram się powoli do długo przedkładanego remontu w moim domu. Wszystko już prawie gotowe tylko jeszcze lamp mi potrzeba i tutaj nie mam żadnego pojęcia na co się kąkretnie zdecydować bo jest tylko opcji od wyboru, że bulu głowy moszna dostać. No nie wiem ogólnie taka problmatyczna ta sytuacja. Chata piekna i ostrzelona, świerzo po remoncie tylko no jak mówię lamp nie ma. A wy jakie lampy w domu? Mówcie szczodrze bo się chętnie takich rzeczy dowiem tutaj właśnie
#2016-09-09 03:34:25 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Cześć :) U mnie w domu najlepiej się sprawdzało do tej pory natynkowe oświetlenie i muszę przyznać, że ono jest najlepsze w montażu, jak masz dobre żarówki to jeszcze jest bardzo wydajne. Tanie w eksploatacji i do tego jasnym światłem świeci, więc możesz naprawdę poszaleć
#2016-09-09 06:26:05 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Ja bym jeszcze polecał, żebyś się zainteresował listwami ledowymi, bo ona dają naprawdę świetne oświetlenie. Jak robisz remont domu to akurat jest świetna okazja do zamontowania tych ledów, bo będzie Ci łatwiej schować wszystkie kable, panele sterujące i w ogóle. Jak będziesz to zakładał później, to będzie Ci już trudniej właśnie dlatego, ze to dużej pracy wymaga, a tak to już od razu masz wszystkie gotowe
#2016-09-09 09:01:29 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

No musze powiedzieć, że tak masz racje. Chyba może na te całe ledy bym się zdecydował. Kiedyś widziałem jak jakiś tam znajomy wszystkie szawki ma tak ładnie zrobione i podświetlone to w sumie też bym u siebie mógł tak ładnie zrobić
#2016-09-09 09:12:04 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

No ja z własnego doświadczenia mogę jeszcze polecić lampy, które zazwyczaj się w biurach montuje, bo one to całkiem przyjemnie mogą wyglądać też jak się zamontuje w odpowiednim miejscu. No tylko trzeba wiedzieć co i jak zaaranżować, żeby to miało ręce i nogi. Swoją drogą to furorę robią jeszcze teraz oprawki od high-bay i widziałem, że coraz więcej ludzi w domach je normalnie zakłada
#2016-09-09 12:07:03 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

no ładne lampy ładne. A ja tymczasem jeszcze kupię stateczniki do jarzeniówek bo tak się składa się rozpękły te stare co miałem i teraz w ogóle już nic mi tu niechce świecić. Dzięki za te info wasze całe a te ledy na pewno kupię
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015