Zmiana wystroju punktu sprzedaży a wzrost sprzedaży

#2016-09-15 02:42:02 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Hej. Zamierzam zainwestować większą kwotę jak na moje mozliwości i odświeżyć punkt sprzedaży, wymienić meble i komputery, mam też kilka drobniejszych pomysłów które mogłyby znacznie poprawić odbiór wnętrza i samopoczucie klientów, ale obawiam się trochę że nie przyniesie to porządanego rezultatu. Wydam pieniadze a nijak to sie nie przelozy na wzrost sprzedazy. Czy moglbysiewypowiedziecktos kto dosiwadczalniesprawdzil i zweryfikowal te zaleznosc? Bede wdzieczna przynajmniej za szczatkowe informacje, pzdr.
#2016-09-15 05:16:18 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Na pewno na tym nie stracisz bo jest to inwestycja a każda inwestycja przynosi jakiś zysk jeśli nie w formie finansowej to w innej, często niezauważalnej. Na początku roku wymieniłem całą zabudowę targową na nowszą, bardziej odpowiadającą dzisiejszym standardom. Nadruki zdecydowanie lepiej się prezentują, logo i napisy lepiej widoczne. Na początku nie odnotowałem żadnej różnicy, w kolejnym miesiącu też nie, więc według takiego toku myślenia iwnestycja nieudana. Dopiero teraz ściągają do mnie nowi klienci i tylko dzieki temu że mam dojścia w odpowiednich miejscach mogesiedowiedziec w jaki sposobsie o mnie dowiedzieli, a bylo to miedzy innymi odswiezenie zabudowy na targach i logaktorestalosie bardziej konkretne.
#2016-09-15 07:50:01 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Dobrze to ująłeś, ja wymieniłem zabudowę, rollupy izamówiłem duże lady które w dużej mierze zmieniły postrzeganie klientów. Widząc że dbam o ich samopoczucie i tratuję ich poważnie zapewniając jak najlepsze meble i sprzęty zapewne zmienili zdanie o moim biznesie i również zaczelitraktowac mnie powaznie. Przełożenie na wyniki nie jest takie proste jak moznabyoczekiwac. Wiekszosci z tych rzeczy nie uchwyci siezadnym wzorem, zadną stałą trzeba po prostu obserwować ludzi i z nimi rozmawiać a i to czesto nie wystarczy zebyocenic czemu zdecydowali sie z nami wspolpracowac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015