Czy warto kupować dzieciom zabawki interaktywne?

#2016-09-20 01:21:07 

atomówka

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Gorzów Wielkopolski

Wiek: 31

Witam wszystkich. Chciałabym się was zapytać co sadzicie o zabawkach interaktywnych? Czy warto je kupować dzieciom? Biorąc pod uwagę jak szybko się nudzą różnymi rzeczami, to już sama nie wiem, co jest najlepszym zakupem…?
#2016-09-20 03:39:15 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Masz rację, ze zadowolić dzisiaj małego człowieka jakąś zabawką nie jest łatwo, ale z drugiej strony dzięki zabawkom interaktywnym możesz aktywizować malucha na różne sposoby. Pobudzasz jego wzrok, słuch, dotyk itd. I tak właśnie dzieci szybciej poznają i świat i swoje możliwości. Tak przynajmniej uważam.
#2016-09-20 05:18:04 

Meluzyna

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Poznań

Wiek: 24

Podam Ci przykład karuzeli do łóżeczka, którą ostatnio zamówiłam sobie z takiego sklepu samdlamam.pl. Niby nic, a jednak, to że jest taka kolorowa, świecąca, a do tego ma wiele fajnych i uspokajających melodii, to pewnie moja córeczka by nie wodziła tak za nią wzrokiem :) Wiem, że to dopiero wstęp do tego, co mnie czeka w zakresie zabawek… ;))) ale pewnie niedługo będę na podobnym etapie co Ty :)
#2016-09-20 05:54:11 

atomówka

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Gorzów Wielkopolski

Wiek: 31

Pewnie tak. I pewnie będziesz się tysiąc razy zastanawiać co im wybrać, bo na rynku masz tyle różnych pomysłów, że można kręcka dostać ;)) Zawsze byłam zwolenniczką zabawek z drewna, bo sama miałam w dzieciństwie sporo takich. Ciesze się, że teraz też jest bardzo dużo do wyboru. Trend ekologiczny robi swoje;))
#2016-09-20 06:54:46 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Masz rację – ja ostatnio przeglądam próżne propozycje zabawek dla 4-latków i mam mętlik w głowie. To etap kiedy maluch chce dużo wiedzieć, zadaje mnóstwo pytań i zastanawiałam się wlasnie nad jakąś np. elektroniczną tablicą z dźwiękami czy klockami o wyższym stopniu umiejetnosci…Co o tym myślicie?
#2016-09-20 08:08:31 

Meluzyna

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Poznań

Wiek: 24

a może coś z gier zrecznościowych?
#2016-09-20 08:40:17 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Hmm… to może być dobry trop. Dzieki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015