Torba papierowa czy plastikowa?

#2016-09-20 21:27:51 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Hey, chciałam podpytac was jako potencjalnych klientów czy lepiej kojarzyłby się wam produkt otrzymywany w torbie papierowej czy plastikowej? W czym byście woleli otrzymać zapakowane zakupy?
#2016-09-20 23:46:57 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Hmmm, szczerze to ja się nad tym jakoś głębiej ie zastanawiałem, bo zazwyczaj w marketach sa już siateczki jednorazowe i z przyzwyczajenia to sięgam po nie. A byłyby w takiej samej cenie?
#2016-09-21 01:31:50 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Zdecydowanie bardziej atrakcyjne dla klienta sa torebki papierowe. Po pierwsze, to są ekologiczne i dzięki temu przyjazne dla środowiska. Po drugie mają o wiele lepszy wygląd niz torby plastikowe i są oryginalne. A poza tym, takie torby papierowe z nadrukiem są przez ludzi przechowywane i wykorzystywane, dzięki czemu lepiej spełniają rolę wabika.
#2016-09-21 02:05:28 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

No właśnie tak się zastanawiam nad zamówieniem tych toreb i to zwłaszcza w ceach reklamowych. mam po prostu hurtownie kosmetyków i dotychczas jakoś nam umykała ta strona elegancji, a jednak panie w salonach kosmetycznych zwracają na to dośc dużą uwagę i chciałam wprowadzic jakieś ciekawe opakowania reklamowe. Zwłaszcza że już podpatrzylam coś takiego u konkurencji.
#2016-09-21 04:15:52 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Wiesz bo prawda jest taka, że my jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w papierowych torbach otrzymuje się podarunki. Dlatego o wiele bardziej ucieszy każdego zakup zapakowany w torbe papierową aniżeli plastikową. Bo w plastiku to się zwykłe zakupy noasi, a tu masz taki element dekoracyjny, wrecz świąteczny ;)
#2016-09-21 06:53:47 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

wow, celne porównanie z tym dawaniem prezentów w papierowych torbach. A ja się zastanawiałam dlaczego wychodząc z butiku mam o wiele lepszy humor i czuję się bardziej wyjątkowo jak mam kilka papierowych toreb w ręku, niz jedną dużą reklamówkę. hehe, nawet jak tyle samo wyda, to bardziej cieszy zakup z tych papierowych, hehe psychologia :)
#2016-09-21 08:22:09 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

To już chyba więcej pytać nie muszę co zamówić. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015