W co pakujecie żywność?

#2016-09-26 05:43:44 

Knight

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Cześć wszystkim, wychodzę do Was z dość prostym pytaniem. Mianowicie, w co pakujecie żywność? Jakie stosujecie opakowania, worki, reklamówki? Nie chodzi mi tylko o pakowanie zakupów w supermarkecie, ale pytam co robicie z nimi, gdy już wrócicie do domu. Używacie woreczków próżniowych albo rękawów foliowych? Natomiast płatki owsiane czy śniadaniowe przekładacie do własnych opakowań? Czy też wszystko to nie stanowi dla Was większego znaczenia?
#2016-09-26 07:42:34 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Jestem mimo wszystko fanką opakowań foliowych Wopak sprawia że zakupy są jeszcze bardziej przyjemne dzięki niskim cenom. chętnie stosuję wspomniane przez Ciebie rękawy foliowe. Mają one szerokie zastosowanie, bo zapas rękawów trzymamy w lodówce, a kolejny... w garażu. Mój mąż gdzieś wyczytał, że rękawy foliowe nadają się nie tylko do przechowywania żywności, ale także do narzędzi i innych tego typu akcesoriów.
#2016-09-26 10:16:44 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Słyszałam o tej uniwersalności rękawów foliowych. Warto posiadać w domu również zgrzewarkę, aby podwyższyć ochronę żywności, którą zapakowaliśmy w ów worek. Widziałam także ofertę rękawów z nadrukiem, jest to fajny sposób na urozmaicenie nudnych, foliowych opakowań, jak również świetny nośnik reklamy firmy. Podoba mi się taka forma nieagresywnej reklamy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015