Jakie rolety wybrać do domu?

#2016-10-14 05:23:09 

KorpoSzczur

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 42

No cześć Wam. Mam taką rozkminę.. jakie tak naprawdę rolety wybrać do swojego domu? Nie wiem dokładnie na co się zdecydować. Fajnie byłoby jakbym coś w końcu zamówił, bo póki co korzystam z zastępczych firanek i jest to bardzo uciążliwe niestety ;P bo z samego rana budzi mnie słońce i jest ciężko niestety wstawać codziennie tak wcześnie. Tutaj musze dodać, że pracuje ciężko do późna w nocy i dlatego jest to szczególnie uciążliwe :P także jak możecie coś doradzić piszcie proszę, jaki sklep, jakie rolety itp. będę wdzięczny za Waszą pomoc ;)
#2016-10-14 06:11:27 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Ja polecam rolety dzień noc w przystępnej cenie w Warszawie ;) ja sam wyposażyłem swoje mieszkanie w rolety od nich i cóż.. nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Wręcz doskonale mi służą i cóż, kupiłem je w super cenie i nie mogę powiedzieć, że jestem zasmucony z tego faktu :P bo u konkurencji mieli super drogie rolety, a tu proszę, ta firma oferuje i jakość i produkty w dobrej cenie ;)
#2016-10-14 07:09:37 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Ja też nie cierpię przepłacać i podobnie jak Ty, zgłosiłam się do nich i kupiłam sobie bardzo fajne rolety z tej stronki: http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/rolety ;) z tego co wiem, moi znajomi też tam kupowali, bo szkoda przepłacać w poularnych sieciach handlowych. Lepiej zaoszczędzone pieniądze zupełnie inaczej wydać!
#2016-10-14 10:02:41 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Wiecie, ja też szukałem eleganckich rolet w Warszawie i też się do nich zgłosiłem. Widzę, że ten sklep jest popularny, bo sporo osób bardzo ciepło się o nim wypowiada. No ale nie ma się co dziwić.. bo moja dziewczyna też była zachwycona tymi roletami co kupiłem do domu. A jest bardzo wybredna.. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015