Wynajem auta - czy to bezpieczne?

#2016-10-26 05:10:16 

atomówka

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Gorzów Wielkopolski

Wiek: 31

Wyjeżdzam wkrótce na południe polski, Kraków, Zakopane, góry. Myślałam o wynajęciu auta, ale koleżanka zaczeła mnie straszyć, że to bardzo ryzykowne, bo jak będzie wypadek to będę musiała płacić za samochdów i że jest pełno firm, które oszukują klientów, dają im uszkodzone auta, a potem wmawiają, że to oni zrobili uszkodzenie i żądają za to pieniędzy. Czy macie jakieś doświadczenia z wynajmem?
#2016-10-26 07:38:58 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Ja jakiś czas temu korzystałam z wypożyczalni aut w Krakowie i byłam zadowolona. Samochód dokładnie obejrzałam przed podpisaniem umowy, dostałam do wglądu aktualne badania techniczne, poza tym podpisałam ubezpieczenie w razie wypadku czy uszkodzenia, żebym właśnie w razie czego nie musiała za nic płacić. Cała procedura trwała parę minut. Myśle że niepotrzebnie sie obawiasz, wiele osób wynajmuje samochody.
#2016-10-26 08:58:38 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Zdecydowanie, jak planujesz na miejscu dużo się poruszać po mieście czy okolicy, to najlepszy jest wynajem samochodów Kraków Balice to jest na przykład jedno z miejsc, w które wypożyczalnie podstawiają samochody. To znaczy ty nie musisz nigdzie jeździć, oni ci podstawią auto, gdzie chcesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015