Samochód w leasingu?

#2016-10-26 02:41:22 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Siemano! Nie mam samochodu obecnie. Się wziął i rozkraczył, a jest mi potrzebny o mojej działalność. No i tak sobie pomyślałem, że może bym wziął jakieś auto do leasingu? Ktoś może miał kiedyś do czynienia z czymś takim? Wiecie jak to może wyglądać? Bo ja kompletnie nie wiem jak się za to zabrać… :/
#2016-10-26 03:20:11 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Mnie się wydaje, że leasing to jest bardzo dobra opcja i jak rzeczywiście potrzebujesz samochodu to jest to takie wyjście, które jak najbardziej jest warto rozważyć. No to w sumie działa podobnie jak wypożyczenie samochodu, ale opłaty wychodzą o wiele niższe i jak podpisujesz umowę to też warunki są inne. Lepsze :)
#2016-10-26 05:09:31 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

No właśnie, dlatego warto to rozważyć, zwłaszcza jak zależy Ci na tym, żeby przez jakiś dłuższy czas korzystać z tego samochodu, bo na takim wynajmowaniu to można wiesz… Pieniądze wszystkie stracić. Kosztuje to nie miało niestety
#2016-10-26 06:27:27 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

A ten leasing to się opłaca tak? A znasz może jakieś firmy w których taki leasing będzie wychodził jakoś w miarę korzystnie i że się tam opłaca wszystko załatwiać i te samochody brać?
#2016-10-26 09:22:59 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

A znam :) Jak korzystam z Leasing24 bo tam zawsze jest to w miarę dobrze zorganizowane. Samochody mają fajne, ceny też są w miarę spoko. Korzystałem też wcześniej z zupełnie innych ofert, ale potem się okazało, że to był błąd, bo jak odkryłem, że na stronie leasing24.pl można to zrobić o wiele taniej i korzystniej to zmieniłem zdanie i zacząłem korzystać zdecydowanie z tej oferty.
#2016-10-26 10:21:34 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

No to świetnie w sumie, to teraz mi się coś już trochę w tej kwestii rozjaśniło i super by było, gdyby mi też się udało taki leasing załatwić. No nic pozostanę przy dobrej myśli i sobie posprawdzam jeszcze dokładnie szczegóły i mam nadzieję, że będę zadowolony :D
#2016-10-26 10:31:22 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Będziesz, na pewno będziesz, nie masz innej opcji nawet, bo to się wszystko musi po prostu udać :)
#2016-10-26 11:17:51 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

I pięknie. Dzięki jeszcze raz za pomoc, lepiej trafić nie mogłem z tym leasingiem :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015