Jak sprawniej zarządzać magazynem i jego zasobami?

#2016-10-26 23:29:34 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Cześć! Mam sklep wysyłkowy, mamy ostatni o sporo zamówień i powiem szczerze, że zaczyna nam się robić niezły bałagan, jeśli chodzi o zasobność naszych towarów, a także, czy coś wyszło, czy nie. Nie wiem, czy to tylko u mnie tak to działa, ale niby używałem do tego celu jakichś arkuszy na komputerze, tyle, że wiadomo, one też muszą być uzupełnione na czas przez człowieka, a ten czasem zawiedzie. Może Wy macie jakiś lepszy sposób?
#2016-10-27 01:42:14 

KorpoSzczur

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 42

To i tak dobrze, że przeniosłeś się z tym wszystkim na komputer, bo ja znam jeszcze takich, co nie ufają niczemu innemu, jak papierowi. Szcegół, że przez to mają jakieś 100% roboty więcej, niż przy wykorzystaniu metod cyfrowych, no ale niektórym się nie przemówi.
#2016-10-27 04:13:46 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Heh, zabawne, że o tym mówisz, bo mi też długo nie mogli przetłumaczyć, że praca z papierem jest nieefektywna. Ale szczerze mówiąc na dzień dzisiejszy nie widzę większej różnicy.
#2016-10-27 06:07:34 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Hej! A może spróbuj czegoś innego, jak jakieś arkusze? Może zainwestuj w jakiś specjalny program do magazynu, który pozyoli Ci tym wszystkim sprawniej zarządzać? Ja sama wykorzystuję podobny i jestem z niego zadowolona bardzo.
#2016-10-27 07:15:58 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Może i tak, ale nawet nie wiem, gdzie miałbym zacząć poszukiwania podobnych rozwiązań.
#2016-10-27 08:41:31 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Zobacz sobie ofertę systemów WMS od think.pl, którzy generalnie zajmują się usprawnianiem zarządzaniem sklepami, magazynami i innymi przedsiębiorstwami. Może i jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, ale przy tym bardzo intuicyjne, nawet starsi pracownicy w mojej firmie sobie z tym poradzili :)
#2016-10-27 10:03:27 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Ja również polecam rozwiązania tej firmy. Zakupiłem u nich program do planowania produkcji i jestem bardzo z tego rozwiązania zadowolony. Przede wszystkim mogłem zrezygnować ze stosów dokumentów, które zalegały na biurkach w mojej firmie. No i przede wszystkim wzrosła efektywność produkcji, co mnie bardzo cieszy :)
#2016-10-27 10:47:46 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Cóż, wygląda na to, że rzeczywiście będę musiał przyjrzeć się ich ofercie. Tylko jeśli mnie wkręcacie, to tu wrócę :P
#2016-10-27 10:58:26 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Spokojna Twoja rozczochrana, zobaczysz, że jeszcze będziesz nam dziękować ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015