Co wybrać taras czy trawnik.

#2016-10-31 02:52:51 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Wybieranie rozwiązań do domu to jednak nie taka prosta sprawa. Przekonałem się o tym już wielokrotnie, ale teraz mam kolejny problem do rozwiązania i proszę o pomoc. Zależy mi na takim urządzeniu obrzeża domu, żeby było jak najbardziej funkcjonalne. Co sprawdzi się lepiej taras czy raczej trwanik.
#2016-10-31 04:45:37 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Przyjemne masz wybory jednak… Chetnie bym się nad tym pogłowił. Ale wesprę Cię w tych trudnych według Ciebie chwilach. Jak dla mnie to oba rozwiązania są bardzo korzystne. Ja na Twoim miejscu połączyłbym i jedno i drugie rozwiązanie. Wtedy problem masz z głowy.
#2016-10-31 05:47:26 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Dlatego chciałem poznać Wasze opinie, bo co kilka głów to nie jedna przecież…
#2016-10-31 08:12:05 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Podobnie jak Ty zastanawiałam się niedawno nad tym co będzie lepsze i wybrałam kompozytowe deski tarasowe na zewnątrz. Bardzo szybko udało się je ułożyć, a korzystanie z nich to sama przyjemność. Troce trawy też mam, ale to raczej już w ogrdodzie. Deski wyglądają rewelacyjnie, bo są bardzo nowoczesne.
#2016-10-31 09:32:14 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

No właśnie słyszałam, że bardzo duzo osób ceni je właśnie za to, że są bardzo nowoczesne i bardzo dobrze wyglądają w ogrodzie. Idealnie pasują do tych domów, które własie powstają, bo ich technologia jest też na najwyższym poziomie. Jedno z drugim doskonale się łączy.
#2016-10-31 11:17:45 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Ekstra rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko przygotować swój teren do…wypoczynku. Zanim trawa urośnie to trzeba czekać i czekać, a i rok niekiedy nie wystarcz. Jak zamontujesz deski z kompozytu to już od razu mzesz z nich korzystać bez żadnego oczekiwania.
#2016-10-31 13:10:02 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

No to jest jednak ważny argument, bo lato już niebawem, a sezon grillowy jest przeciez dosc długi. Poza tym teraz tak sobie myślę, że chyba przyjemniej siedzi się na tarasie, niż w ogrodzie…
#2016-10-31 14:56:05 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Każdy ma swój gust i będzie stawiał na wybory, jakie mu się podobają, ale tutaj większość osób stawia właśnie na dobrze urządzony taras. Sama czytałam w czasopismach branżowych, że teraz to najpopularniejsza forma wykończenia domu na zewnątrz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015