Wyposażenie sklepu

#2016-11-02 08:11:23 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Witam potrzebuję znaleźć jakąś hurtownię która zajmuje się dostarczaniem elementów wyposażenia dla sklepów. Niedługo planuję taki interes otworzyć i w związku z tym potrzebuję sprzętu. Chcę żeby był nowy i dobrej jakości ale nie mam pomysłu jak to ugryźć. Jedno wiem na pewno – będę potrzebował wag. Tu znalazłem ofertę: http://sklepikaria.pl/119-wagi-sklepowe. Wiecie coś o tych modelach i o sklepie? Może poratujecie mnie jakąś radą?
#2016-11-02 10:43:51 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Sporo zależy od branży i od tego jaki chcesz mieć standard. Na pewno przydadzą Ci się regały do sklepu bo to bardzo uniwersalne i sprawdza się wszędzie, bez względu na to jaki towar w danym momencie oferujesz. Poza tym z regałami jest o tyle fajnie że możesz ją łączyć modułowo i masz lepszą kontrolę nad przestrzenią w sklepie. Te wagi z linku wyglądają OK, a ta strona ma bardzo dobrą opinię, więc śmiało możesz tam zamawiać.
#2016-11-02 10:59:12 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Tak jak koleżanka pisze, jakieś regały musisz mieć, bo one się zawsze sprawdzają. Oczywiście nie możesz się do tego ograniczyć. Wiesz że są potrzebne wagi, więc może jeszcze do tego systemy antykradzieżowe. Stosuje je coraz więcej sklepów – nie tylko z odzieżą czy elektroniką.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015