Materac dla alergika?

#2016-11-07 02:37:59 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Cześć! Potrzebny mi jest materac dla młodej damy, która niestety zmaga się z alergią. Przeszukałam już cały internet i widziałam trochę opinii o różnych materacach, ale wolę się zapytać osobiście. Jakie Wy używacie materace?
#2016-11-07 04:20:55 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Kurczę, sam nie mam takiego problemu, ale ja zamawiałem materac kieszeniowy 140 na 200 w M jak Materac, może tam spróbuj zapytac, jaki materac byłby najlepszy? To jest sklep, który się specjalizuje w tej tematyce i mają szeroki wybór produktów.
#2016-11-07 05:24:56 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Cześć! Ja sam jestem alergikiem i też kupowałem w tym sklepie, o którym mówi kolega. Znajomy polecił mi, bym kupił materac 160x200 z lateksowym wypełnieniem i rzeczywiście od tamtej pory śpię dużo spokojniej. Już nie świszczę i nie gwiżdżę przez nos :) I mogę spokojnie oddychać, a to było chyba najbardziej uciążliwe.
#2016-11-07 07:41:51 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Lateksowe wypełnienie to jedno, ale też zwróć uwagę na twardość materaca. Tam niektórz ymówią, że wolą twardsze, czy bardziej miękkie materace, a tak naprawdę powinno się dobrać materac do wagi człowieka. Inaczej raz, że się nie będziesz (czy raczej Twoja córka) wysypiać, dwa, że kręgosłup się nie będzie nienaturalnie krzywić, a to jest jednak ważne.
#2016-11-07 08:28:11 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Nie no jasne, co do wyboru twardości, to to wszystko wiem :) Najważniejsze było dla mnie to wypełnienie, żeby było przyjazne alergikom. Ale tak jak myślałam, lateks będzie najlepszy. Dzieki kochani za rozmowę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015