Kompletacja voicepicking – czy warto?

#2016-11-09 05:08:10 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Hejka! Sporo czytałam o kompletacji voicepicking, wydaje mi sie to naprawde dobrym rozwiazaniem znacznie ułatwiającym pracę personelu. Z pewnością pojawi się mniej błedów ale jestem ciekawa jakie spostrzeżenia moznawysnuc na podstawie analizy pracy magazynów juzstosujacych te metode. I czemu jest ona tak mało spotykana w naszym kraju skoro w zasadzie ma same plusy? Prosze o szczere i powazne odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie. Dziękuję bardzo.
#2016-11-09 06:03:08 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Korzystając z systemu voicepicking rzeczywiście można o wiele lepiej zapanować nad magazynem, porządkiem i ograniczyć błedy wiec koszty równiez spadają. Jak dla mnie system idealny. A czemu nie tak powszechny? Według mnie sporo magazynów z niego korzysta, ale jeśli masz inne informacje to zapewne z powodu stosunkowej nowości i innowacyjności rozwiazan. Nie jest w kazdym razie drogi wiec szybko opanuje rynek :).
#2016-11-09 07:41:42 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Uważam że warto bo sterowanie głosowe w połączeniu z korzyściami jakie daje system WMS pozwala na optymalizację ruchu towarów jakiej nigdy jeszcze nie było. Coraz mniej zależy od wykwalifikowania pracowników, właściwie przeszkolenie może zająć 1 dzień i to wystarczy żeby na magazynie panował porządek a praca była wydajna.
#2016-11-09 10:28:03 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Dzięki za odpowiedzi, fajnie jest się przekonać że idzie się w dobrym kierunku :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015