Z jakich zabiegów odmładzających korzystacie?

#2016-11-09 02:49:38 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

Jakis czas temu czytalam artykul o zabiegach medycyny estetycznej i chciaalabym co nieco zmienic w swoim wygladzie, bo nie ukrywam ,ze zawsze może być lepiej ;) jednak te meskie spojrzenia to jest to ;) Troche odłożyłam pieniędzy i zamierzam sobie zafunodowac serie zabiegow na swoje urodziny. Z jakich zabiegow odmladzających korzystacie? Czy te zabiegi na pewno sa skuteczne? Bo ja nie jestem do nich przekonana…. i nie mam zdania za bardzo
#2016-11-09 04:35:26 

Meluzyna

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Poznań

Wiek: 24

Wiesz wazne jest to co się je t bez watpienia bo nie można polegac jedynie na medycynie estetycznej . ja poki co nie mam potrzeby robienia zadnych wiekszych zabiegow jedynie robilam zabieg oczyszczania twarzy jakis czas temu ale teraz nic wiecej nie planuje.
#2016-11-09 07:32:14 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

No jest sporo rzeczy na twarz wiec po prostu poszukaj sobie jakie sa wady i zalety danego zabiegu. Jak poczytasz o tym to dobierzesz cos dla ciebie i po sprawie. Moja mama miala robiony zabieg mezoterapii iglowej tutaj http://lenis.pl/mezoterapia-anti-aging/ i tu masz bardziej dokładne info o tym zabiegu po co i dla kogo. Ale wg mnie warto spróbować no a poza tym w tym centrum tez oferuja depilację laserową jak chciałabyś usunąć wloski na dłużej.
#2016-11-09 08:44:13 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Ja sama kiedys próbowałam depilacji laserowej fajny efekt. I zapominasz o goleniu i woskowaniu nog ;)
#2016-11-09 10:56:27 

KorpoSzczur

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 42

no tak kobieta która nog nie goli to yeti :P hehe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015