Potrzebuję szkolenia albo warsztatów z negocjacji sprzedażowych

#2016-12-16 05:01:16 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Cześć. Może ktoś uczestniczył w ciekawym szkoleniu z negocjacji sprzedażowych i chciałby coś neicoś na ten temat powiedzieć? Byłbym zobowiązany bo muszę ewidentnie się do tego przyłożyć a ksiązki nie dadzą mi tyle co porzadne szkolenie albo warsztat. Liczę że mi pomożecie.
#2016-12-16 07:28:56 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy która ma porządną renomę to polecam www.szkoleniaznegocjacji.com. Szczególnie podoba mi się to że nie uczą wzorców zachowań i regułek a pomagaja odnaleźc w Tobie prawdziwego sprzedawcę. Dzięki temu mozna sprzedawać bardzo autentycznie.
#2016-12-16 09:42:08 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Równiez polecam szkoleniaznegocjacji.com bo bardzo się rozwinąłem i poprawiłem wyniki w pracy. Kiedy myślałem że nie moge juz nic wiecej zrobic i osiagnelem maksimum mozliwosci to wtedy pokazali mi jak wiele jeszcze przede mną. najlepiej wejdź sobie z bezpośredniego linku do szkoleń ze sprzedaży - www.szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-sprzedazowe/. Przygotuj się że będzie intensywnie i w kilka dni możesz zmienić pojęcie o negocjacjach i sprzedaży :P
#2016-12-16 10:40:49 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Własnie na to liczę bo również czuję że nie idę do przodu. Tak jakbym zatrzymał się na szklanym suficie, a to niestety wiąze się ze spadkami efektywności. Trzeba coś z tym zrobić póki nie jest za późno. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
#2016-12-16 12:37:21 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Nie ma za co trzymaj się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015