Czy korzystaliście kiedyś z usług detektywistycznych, które możecie mi teraz polecić?

#2016-12-19 05:36:22 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Z moją żoną jestem od kilku lat, ale nie łączy nas już nic. Ja uważam, że to wszystko potoczyło się tak, z jej winy. Teraz dodatkowo podejrzewam, że ma kochanka, mimo że jeszcze nie ma rozwodu. Myślę, że mogę Mieć świetne dowody w sądzie na jej winę, ale muszę znaleźć dobrego detektywa, który mi je zbierze.
#2016-12-19 07:38:39 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Dobrej jakości usługi detektywistyczne znajdziesz na stronie internetowej: http://www.detektywipl.pl/oferta.html. Usługi detektywistyczne bardzo często opierają się na wykrywaniu dowodów zdrady bądż jej zaprzeczeniu. Myślę, że najwięcej osób korzysta z pomocy właśnie w sytuacjach takich jak Twoja – gdy potrzebują dowodów do sądu, lub dla samych siebie.
#2016-12-19 09:59:32 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Korzystałam z usług biura detektywistycznego, o którym wspomnieliście. Wybrałam go przypadkiem, ponieważ mieszkam w Warszawie i było to biuro najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Teraz wiem, że dojeżdżałabym tam nawet z drugiego końca Polski. Oprócz szerokiej oferty, biuro oferuje wysokiej jakości usługi detektywistyczne, które oparte są na elastycznym, przyjaznym dla klienta cenniku.
#2016-12-19 11:50:27 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Ja poszukałabym problemu w sobie.. zdrada to często wina obu stron.
#2016-12-19 13:46:11 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Chyba sobie żartujesz. Zdrada to najczęściej wyłącznie wina zdrazdającego, zdradzany nie zasługuje na taki los – oczywiście jeśli jest w porządku człowiekiem i sam dotrzymuje przysięgi małżeńskiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015