Czy kamery obrotowe są dobre? Dzielcie się doświadczeniami!

#2016-12-20 23:18:10 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Dzień dobry. Podzielcie się doświadczeniami z użytkowania kamer obrotowych. Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, ale przeraża mnie trochę cena. Nie wiem, czy stosunek ceny do jakości nie jest zawyżony.
#2016-12-21 01:27:20 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Zależy, co chcesz uzyskać. Kamery obrotowe dają Ci tę możliwość, że faktycznie obraz możesz przybliżać, oddalać, kadrować itp. i to wszystko jest w bardzo wysokiej jakości. Jak dla mnie idealne, kiedy chcę zobaczyć jaką np. tablicę rejestracyjną miał koleś, który przed chwilą odjechał spod mojego przybytku :P
#2016-12-21 02:33:32 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Moim zdaniem również warto inwestować, a z ceną to różnie bywa. Tu np. znajdziesz kamerki obrotowe w wydaje mi się dosyć rozsądnych granicach cenowych http://mzxglobal.pl/kamery/kamery-obrotowe/zewnetrzne.html. Wyglądają niepozornie, ale faktycznie dają perfekcyjnie czysty obraz. Wg mnie jeśli chcesz oszczedzac na jakosci obrazu, to lepiej zebys sobie wynajal jakiegoś ochroniarza niż inwestowal w monitoring. ;P
#2016-12-21 05:30:29 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Nie, ciecia nie chce. Celowo pytałem o monitoring, bo jestem już zdecydowany. Bardziej mi chodziło o porównanie cen, żeby się przekonać czy za dużo nie zdzierają :P Ale ta oferta wygląda całkiem obiecująco.
#2016-12-21 07:50:16 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Kolega dobrze mówi, jak nie chcesz wysokiej jakości monitoringu, to w zasadzie bez sensu inwestować w sprzęt. Ale to się serio opłaca. Zależy jeszcze w jakiej okolicy chcesz prowadzić monitoring, ale w szemranych dzielnicach wysokojakościowy monitoring się idealnie sprawdza.
#2016-12-21 10:12:58 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Coraz bardziej mnie to przekonuje, jest szansa, że się zdecyduję :P choć na jedną kamerę chociaż na początek. Zeby zobaczyc czy to faktycznie takie fajne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015