Jak sprzedać auto po wypadku?

#2016-12-30 03:07:22 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Witam wszystkich serdecznie. Niedawno miałam wypadek samochodowy. Niestety auto trochę rozbite jest. Nikt nie chce kupić w takim stanie jakim jest, a ja nie mam zamiaru już go naprawiać dla siebie, mam pewien uraz i postanowiłam, że sprawię sobie inny. Czy znacie może kogoś, kto skupuje takie rozbite pojazdy po kolizjach?
#2016-12-30 04:44:37 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Może spróbuj bardziej się ogłosić lub zmniejsz trochę cenę przeważnie to działa. Jak cena będzie bardziej atrakcyjna dla nabywcy to chętnych na kupno będzie więcej. Zauważyłem, że na tym rynku wiele zależy od samej ceny pojazdu.
#2016-12-30 07:25:01 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Cześć. Miałam kiedyś podobnie. Z tą różnicą, że ja już nigdzie nie wystawiałam go, a zadzwoniłam do firmy, gdzie skupują takie auta. To firma SuperAutoMarket, zaraz podam ci link do ich strony internetowej superautomarket.pl/. Bez problemowo wszystko załatwiają i nawet dużo płacą.

#2016-12-30 09:32:13 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Witajcie. Firmy skupujące auta dają jeszcze najlepszą ofertę, nie ma sensu za szybko oddawać auta na złom, bo tam już zbyt wiele nie dostaniesz. Ja też bym polecił dobrą firmę skupującą, sprawdź czy mieścisz się w wymaganiach jakie stawiają i sprzedawaj tak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015