Profesjonalny auto-detailing – gdzie szukać?

#2017-01-04 03:15:30 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Jak w temacie: potrzebuję dobrego auto-detailingu. W sumie dość konkretna kosmetyka przydałaby się mojemu autku. Jest to akurat samochód używany, także wiecie, zmiany będą dość spore. Macie może jakiś sprawdzony warsztat? Tylko żeby to nie było polecenie jakiegoś kolegi z pracy, który lubi sobie trochę pogrzebać i „coś tam” dłubie z samochodami i kumplom się podoba – potrzebuję specjalisty.
#2017-01-04 05:50:27 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Przyznam, że o dobry auto-detaling dzisiaj trochę trudno. Niby rzecz już u nas nie taka nowa, ale wciąż brakuje firm z fachowym podejściem. Mój kumpel wysłał samochód do jednej i auto wróciło w rozsypce, więc uważaj. Mimo wszystko, mogę Ci polecić profesjonalną firmę, z której skorzystałem sam i jestem w pełni zadowolony. Ich namiary znajdziesz tutaj: http://www.diamondcardetailing.pl/. Poczytaj sobie dobrze, czym się zajmują i zdecyduj sam, jednak ja mogę spokojnie polecić, bo nie spartolili i wykonali świetną robotę.
#2017-01-04 07:25:59 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

O, tak, tak, podpisuję się obiema rękami! Mój chłopak oddał samochód do Diamond Car Detailing i naprawdę – efekt olśniewający. Wozik wygląda jak nowy! Naprawdę, gdybym nie wiedziała, pomyliłabym go z takim, dostępnym z pierwszej ręki. Jeśli masz okazję, korzystaj z ich usług. Na pewno nie pożałujesz!
#2017-01-04 08:12:08 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Ja miałem kiedyś przygodę z dosyć dobrą i niedrogą firmą, ale niestety nie pamiętam nazwy, więc, mimo dobrych doświadczeń, nie mogę na nią wskazać. Z drugiej strony brat kolegi oddał auto do delikatnej renowacji właśnie do warsztatu, o którym pisano już przede mną. Dodam, że był to samochód prosto z salonu – podreperowali tam ryski, które powstały przy przewożeniu i lakier pokryto jakąś warstwą wzmacniającą i efekt okazał się super.
#2017-01-04 10:51:26 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Świetnie! Dzięki za wszystkie opinie. Tak, wiem, jak bardzo trzeba z tym uważać, bo mój kumpel się właśnie przejechał na braku profesjonalizmu w jednym z tego typu warsztatów. No nic, odwiedzę chyba ten wskazany przez Was i jak się trochę tam rozejrzę, to pewnie się zdecyduję :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015