Usługi sprzątające w Kolbuszowej

#2017-01-04 02:03:08 

Muzzy

Użytkownik

Hej, kto może mi pomóc w posprzątaniu domu w Kolbuszowej? Dosyć duża powierzchnia i zależy mi na dokładności w sprzątaniu. Aha, no i jeszcze w domu mieszka pies, co pewnie ma spore znaczenie, bo jest duży i wszędzie zostawia te swoje kłaczki.;)
#2017-01-04 04:45:41 

ostra_siostra

Użytkownik

Z tego co wiem na przykład oni działają w Kolbuszowej http://www.luxelike.pl/, korzystałam z ich usług i jestem naprawdę bardzo zadowolona.;) wszystko bardzo profesjonalnie i dokładnie, w życiu nie widziałam tak dobrze posprzątanego domu… w tej zakładce luxelike.pl/atuty.html wymieniają swoje atuty, ale polecam też zerknąć na cennik, jak dla mnie to chyba największy atut. I bardzo przejrzyście wszystko rozpisane!:)
#2017-01-04 06:36:38 

atomówka

Użytkownik

Zatrudniłam ich do sprzątania swojego biura i mogę potwierdzić, bardzo dobrze wywiązują się ze swoich zadań.;) mają też pakiet dla posiadaczy zwierząt, a więc są specjalnie przygotowani ze swoimi środkami i sprzętem. Chyba tylko właściciele zwierząt wiedzą jak ciężko jest usunąć sierść z dywanów albo kanapy, brr. Mają odkurzacz z filtrem i takie specjalne końcówki. Sama bym musiała sobie coś takiego kupić.
#2017-01-04 08:53:54 

Pilotka

Użytkownik

odkurzacze z filtrem są super, od razu inaczej się sprząta.;)
#2017-01-04 10:38:17 

GreenKetchup

Użytkownik

a ja dlatego nie chcę psa w domu, bo potem jest dużo sprzątania i alergenów… można się wykończyć.;)
#2017-01-04 12:00:04 

RouterMocy

Użytkownik

eee, nie przesadzajmy. Pies w domu jest bardzo fajnym towarzyszem.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015