Profesjonalne szkolenia dla kierowników produkcji

#2017-01-10 04:34:28 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Witam serdecznie. Jestem właścicielem prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej. Aby nie zwalniać tempa rozwoju i dotrzymać kroku zmieniającym się wciąż wymaganiom rynku pragnę zainwestować w rozwój moich pracowników. Dlatego też szukam profesjonalnego szkolenia dla kierowników produkcji, które poprawi umiejętności moich pracowników, zarówno praktyczne jak i teoretyczne. Bardzo zależy mi na wysokim poziomie szkoleń przeprowadzanych przez prawdziwych profesjonalistów i ludzi, którzy naprawdę znają się na tej tematyce.
#2017-01-10 06:59:15 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

A w jakiej branży pan działa? Inaczej się produkuje zakrętki do śrub, a inaczej buty albo masło, a wszystko to firma produkcyjna, więc mógłby pan sprecyzować…
#2017-01-10 07:19:19 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

Witam. Ja uważam, że dokładny charakter działalności wcale nie musi być znany, dobra firma szkoleniowa powinna potrafić przełożyć swoją wiedzę i umiejętności na każdą branżę. Jeśli ktoś się zna na produkcji to powinien umieć odnaleźć się w każdej branży, na studiach też nikt nie uczy się typowo produkcji np. tylko masła.
#2017-01-10 08:15:58 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Zgadzam się z panią wyżej. Szukam kogoś kompetentnego, kto nauczy moich pracowników lepszego analizowania posiadanych zasobów, lepszej komunikacji z podwładnymi itp., to raczej uniwersalne umiejętności, które łatwo przełożyć na każdą działalność produkcyjną, nieważne w jakiej branży.
#2017-01-10 08:24:57 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Ja polecam panu w takim razie zajrzeć tutaj http://www.halibut.pl/szkolenia-dla-brygadzistow-i-kierownikow-produkcji/ . Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z grupą szkoleniową Halibut i zawsze była to bardzo udana i owocna współpraca, której efekty miały niesamowicie pozytywny wpływ na moją firmę. Nigdy nie byłam niezadowolona z ich usług, wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o szkolenia dla kierowników produkcji jak dla mnie są numerem jeden. Świetnie idzie się z nimi dogadać i mają naprawdę bardzo profesjonalne podejście do tego, czym się zajmują oraz ogromną wiedzę, którą potrafią przekazać w sposób logiczny i zrozumiały.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015