Poszukuję iluzjonisty w Łodzi na urodziny córki

#2017-01-13 00:56:54 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Witajcie Kochani! Mam to szczeście, że moja córka w wieku 12 lat nie myśli jedynie o elektronice, tablecie i komputerze, tylko jest jeszcze dzieckiem, które wierzy w świat magii :) Być może dlatego, że jej czytałam Pottera i Władcę Pierścieni, a być może po prostu taka jest, mnie to w każdym razie cieszy :) Więc te 12 urodziny dopiero się jej zbliżają i pomyślałam sobie, że może fajnie by byo, jakby je urzadzić jakoś z większym rozmachem i zaprosić iluzjonistę. Problem w tym, że nie wiem, gdzie szukać iluzjonisty w Łodzi, a jeszcze który dodatkowo zgodzi się wystąpić dla mojej corki. Pomożecie kochani?
#2017-01-13 02:57:55 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

a to po prostu nie jest ona trochę zdziecinniała? W jej wieku dla mnie magia już była na boku, jako ew. dodatek do książki czy filmu. Może warto by było z nią o tym porozmawiać, że to dla młodszych dzieci?
#2017-01-13 03:15:29 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

W życiu nie rób jej takiej krzywdy! Niech wierzy tak długo wmagię, jak będzie czuła potrzebę. To jest najgorsze, że my zabijamy w sobie to wewnętrzne dziecko, przez co póxniej nic nas już w życu nie cieszy i się robimy zgryźliwymi tetrykami.
#2017-01-13 03:57:30 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Ja się może źle wysłowiłam, nie chodzi mi o to, że ona dosłownie w ten świat wierzy, ale lubi strasznie te klimaty i woli zatopić się wksiążce czy obejrzeć Copperfielda zamiast grać na tablecie, czy siedzieć na fejsie.
#2017-01-13 06:06:07 

KorpoSzczur

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 42

Dziecko-Skarb, nie ma co :) Moja córka i syn niestety już tacy nie są. Od 10 roku (bliźniaki) to oboje już tableta chcieli…
#2017-01-13 07:41:29 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Współczuję strasznie koledze. Ale wracając do meritum, bo odbiegliśmy mocno od tematu. Jeśli jest Ci potrzebny dobry iluzjonista Łódź akurat jest dobrym miejscem, w którym go można znaleźć. Jak sobie wejdziesz na stronę http://mariuszczajka.pl/ to znajdziesz tam kontakt do jednego z ciekawszych iluzjonistów w naszym kraju. Wiem, że dla dzieciaków też występuje, więc warto się do niego zgłosić :)
#2017-01-13 08:47:28 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

A to ja go znam z innej imprezy. Mieliśmy taki lekki bankiet, a że zawsze one były u nas dosyć sztywne, to tym razem szef stwierdził, że postara się jakoś oryginalnie rozruszac towarzystwo. Więc właśnie wszedł na mariuszczajka.pl, zamówił występy tego pana i były kapitalne! Nie tylko zaskakujace ale i bardzo zabawne, poleam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015