Dobra drukarnia – proszę o Wasze rekomendacje!

#2017-01-30 00:28:32 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Witam wszystkich serdecznie tutaj na forum. Mam wielką prośbę. Otóż szukam jakieś interesującej oferty drukarni ;) zależy mi na namiarach na jakąś dobrą i tanią drukarnię ;) chciałbym bowiem im zlecić stworzenie pewnych etykiet i naklejek na butelki itp. Czy ktoś zna fajną drukarnię, gdzie mogę zlecić druk samoprzylepnych etykiet? ;) będę wdzięczny za Wasza pomoc! ;)
#2017-01-30 01:11:25 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

specjalnie dla Ciebie przeszukałem internety i znalazłem super opinię na temat tej firmy: http://all-druk.pl/category/etykiety-naklejki-wlepki ;) tutaj masz bezpośrednio ich ofertę z zakresu wydruku etykiet samopryzlepnzch na butelki itp. sprawd sobie dokadnie jaki kształt etykiet byś chciał (jest na stronie) no i jak jesteś zainteresowany to zdecydowanie możesz się do nich zgłosić ;) mój znajomy ma od nich etykiety i nigdy nie narzekał ;)
#2017-01-30 01:50:43 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

No bardzo fajna ta stronka jest http://all-druk.pl/ bo nie dość można tam zamówić różne etykiety to jeszcze ogólnie drukarnia oferuje mnóstwo usług związanych stricte z prowadzeniem drukarni, a więc drukują różne teksty, książki, kalendarze i masa masa innych ;) muszę nawiązać jakąś dobrą współpracę z jakąś drukarnią, bo mam dobre rokowania żeby wydać swoją książkę.. może jak dogadam się z fajną drukarnią to mi wszystko wydadzą w super cenie ;)
#2017-01-30 04:15:53 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Rzadko pisze po forach, ale tak też szukałam drukarni i ogólnie podobnie jak autor, chce im zlecić realizacje materiałów promocyjnych związanych z otwarciem mojej firmy. Bardzo fajną ofertę ma ta stronka all-druk.pl ;) mają dość tanio i jeszcze wszystko mega czytelnie mają rozpisane na stronce i myślę, że naprawdę warto będzie jak do nich napiszę i zapytam o szczegóły oferty
#2017-01-30 06:31:23 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Dlatego lubię chodzić po forach ;) jednak sporo cennych rzeczy można się nauczyć i poznać fajne firmy ;)
#2017-01-30 06:45:06 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Drukarnia.. kiedyś tam pracowałam i to naprawdę ciężka praca. Szczególnie jak się ma wiele zamówień, echh :P
#2017-01-30 08:29:54 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Też napiszę do tej drukarni co polecacie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015