W którym sklepie Microsoft Surface Pro 4? Pomóżcie wybrać odpowiednią ofertę.

#2017-02-01 03:56:46 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Drodzy Forumowicze, nadszedł czas zmian w mojej firmie. Zmiany dotyczą dokładnie zastąpienia starych tabletów czymś nowszym i bardziej funkcjonalnym. No i pomyśleliśmy sobie, że te cudeńka od Microsoftu doskonale się sprawdzą. Praktyczne w czasie podróży i wyjazdów biznesowych, a dzięki dodatkowym klawiaturom sprawdzą się także w biurze. No i teraz mam do Was pytanie. Nie jest to tani sprzęt, a naszą firmę interesuje zakup kilku egzemplarzy. Gdzie szukać najlepszej oferty?
#2017-02-01 05:26:43 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Przecież masz tyle wyszukiwarek, które posegregują Ci wyniki cenami, że to nie powinien być problem. Jak Cię interesuje ten Mircosoft Surface Pro 4 sklep znajdziesz bez problemu. Swoją drogą słyszałem, że to niezły sprzęt.
#2017-02-01 07:08:42 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Widzisz, chodzi mi bardziej o jakąś firmę, która przygotuje indywidualną wycenę (zamówienie nie jest może hurtowe, ale na pewno opłacalne dla sprzedawcy), a także zaoferuje serwis i wsparcie przy ewentualnych problemach. Jak kupimy w jakimś markecie, to na „do widzenia” skończy się nasza współpraca.
#2017-02-01 07:31:54 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Cześć. Doskonale rozumiem, o co Ci chodzi. Dlatego bez zbędnego myślenia odezwij się do nich: http://www.indata-solutions.pl/microsoft-surface. Współpracujemy od kilku lat (dostarczają nam rozwiązania informatyczne) i wszystko przebiega bez jakichkolwiek zarzutów. Na pewno będziecie zadowoleni. No bo pomyśl kupicie w korzystnej cenie te Microsoft Surface Pro 4 sklep (np. do podzespołów), serwis i wsparcie mając na wyciągniecie ręki.
#2017-02-01 09:02:13 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Bardzo Ci dziękuję. Ta firma to chyba dokładnie to, czego szukałem. Najważniejsze jest to, że zapewniają wsparcie IT, a to naprawdę może się przydać. Mam tylko nadzieję, że mi i pracownikom uda się ogarnąć ten sprzęt. :) Jeszcze raz dzięki.
#2017-02-01 09:46:02 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Nie macie się o co obawiać. Znam zarówno te urządzenia (tylko że z numerem 3), jak i indata-solutions. Na pewno Was nie zawiodą. No i zawsze będziecie na bieżąco z oprogramowaniem. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015