Wygodny w użytkowaniu laptop z dedykowaną grafiką

#2017-02-22 21:40:15 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Cześć! Chciałabym kupić nowego laptopa na studia ale takiego bardziej porecznego i wygodnego w użytkowaniu, żebym mogła go wygodnie zanieść na uczelnię albo do biblioteki. Ważna jest też matowa matryca bo miałam taką w starym i bardzo mi się podobało że ekran jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Wymagam odnośnie procesorów nie mam bo sie na tym nie znam. Ma działać niezawodnie i pozwolić od czasu do czasu w coś pograć :)
#2017-02-23 00:25:17 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Moim skromnym zdaniem najbardziej ciekawym wyglądem mogą obecnie poszczycić się ThinkPady - https://mct-sklep.pl/thinkpad-e-c4542. Wyglądają nowocześniej i zgrabniej niż standardowe laptopy, są niedrogie i na spokojnie pozwolą Ci pracować na studiach a także pograć w nowe gry. Co jeszcze mi się w nich podoba to cichy wentylator i wygodna klawiatura która również jest bardzo cicha podczas pisania. Pozdrawiam.
#2017-02-23 03:11:09 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Jako że jestem wielkim zwolennikiem HPeków i każdemu polecam tę firmę to w tym temacie także nie mogę być bierny :D. Zobacz linie Z Book która moim zdaniem jest idealna dla studenta. Solidna obudowa porządnie zabezpiecza wnetrze no i naprawdę trudno go popsuć. Znalazłem je w dobrej cenie na stronie sklepu MCT, który należy do najlepszych dostawców laptopów w kraju - mct-sklep.pl/zbook-c4593. Mam nadzieje że pomogłem.
#2017-02-23 03:26:24 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Powoli bo jeszcze nie przejrzałam wszystkich z pierwszego linku. Bardziej wolałabym jednak Lenovo bo mój poprzedni komputer był z tej firmy i jak już pisałam dobrze go wspominam. Są jeszcze inne linie oprócz ThinkPad?
#2017-02-23 05:27:30 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Tak, jest ich nawet o wiele wiecej ale jak na Twoje potrzeby to mysle ze jeszcze Essential byłby w sam raz https://mct-sklep.pl/essential-c4535. To bardzo zrównoważone, solidne i wydajne laptopy, które na pewno nie sprawia Ci zawodu. Ceny też przystępne a w tym sklepie w ogóle już kupisz je bardzo korzystnie. Lenovo zrobiło olbrzymi krok naprzód dlatego uważam że szczególnie teraz warto się decydować na ich produkty.
#2017-02-23 08:12:26 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Dzięki za pomoc, wezmę chyba coś z Essential bo są takie poważne i ludzie dobrze o nich mówią, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015