Poszukuję dobrego stołu motylkowego. Jakiej firmy będzie najlepszy?

#2017-02-27 18:58:38 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Drodzy forumowicze! Jak już wiecie z tytułu tematu, poszukuję jakiegoś solidnego i stabilnego stołu motylkowego. Mam niewielki zakład stolarski, w którym tworzymy mniejsze i większe cuda z drewna :) Ostatnio jednak kilku klientów zgłosiło się do mnie z pytaniem, czy wykonuję naprawdę duże sztuki, chodziło tu o elementy domków drewnianych (takich działkowych). Powiem szczerze, że przynajmniej u siebie nigdy czegoś podobnego się nie podejmowałem, ale trochę poczytałem, dowiedziałem się, że podobno stoły motylkowe doskonale się nadają do obróbki takich dużych elementów. Nie wdając się w zbędne szczegóły, czy wiecie, gdzie takie stoły dostanę?
#2017-02-27 20:42:32 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Ale chwila, kolego. A pracowałeś kiedyś nad takimi konstrukcjami? Bo jeśli nie, to nie widzę większego sensu, żebyś w ogóle inwestował w taki stół i po prostu pozostań przy swojej dotychczasowej ofercie. Przynajmniej nie bedziesz wciskać swoim klientom ściemy.
#2017-02-27 22:14:20 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Fakt, że dawno czegoś takiego nie robiłem, ale kiedyś pracowałem w jednej fabryce przy produkcji domków z drewna, więc jak najbardziej mam z tym doświadczenie. Fakt, że przy tym stole motylkowym będę musiał się nauczyć pewnie pracować, bo u nas czegoś takiego nie było.
#2017-02-28 00:35:30 

KorpoSzczur

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 42

Stary, to nic ciężkiego :) Choć rzeczywiście dobrze by było, żeby ktoś Ci wyjaśnił, jak najlepiej ztakiego stołu korzystać. Ale wierz mi, sprzęt super :)
#2017-02-28 02:24:03 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Fajnie, że super, tylko jeszcze nie wiem, jakiej firmy i gdzie kupić :P
#2017-02-28 04:41:40 

KorpoSzczur

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 42

A sorry, więc generalnie tak, najlepsze stoły motylkowe, przynajmniej wedlug mnie produkuje firma TigerStop. Widziałem ich korzstną ofertę na stronie http://www.mtm-maszyny.pl/pl/142-stoly. Generalnie jeśli chodzi o takie wyposażenie do różnych zakładów produkcyjnych, w tym własnie stolarskich, to polecam tę stronę, bo dostaniesz tu w naprawdę dobrej cenie profesjonalny sprzęt.
#2017-02-28 06:40:24 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Ciężko się nie zgodzićz kolegą wyżej, że stoły motylkowe naprawdę są wygodne przy pracy, dają się doskonale konfigurować z resztą linii produkcyjnej. Dlatego spisują się zarówno w mniejszych, jak i większych zakładach produkcyjnych ;)
#2017-02-28 09:13:54 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Właśnie też takie opinie słyszałem, dlatego postanowiłem o nie tutaj zapytać :) Dzięki chłpaki za porady, życzę wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015