Zdrowe sadzonki drzew liściastych – gdzie dostanę?

#2017-03-02 05:46:52 

BułkaZPrądem

Użytkownik

Cześć, szukam producenta oferującego zdrowe i zadbane sadzonki drzew liściastych, które posłużą za dekoracje dużego ogrodu. Czy znacie jakiegoś godnego uwagi?
#2017-03-02 06:57:53 

GreenKetchup

Użytkownik

Cześć, zdrowe i wypielęgnowane sadzonki drzew liściastych dostaniesz na pewno w sklepie internetowym, z którego sam korzystałem nie raz. Należy do gospodarstwa szkółkarskiego z Kraszowa, które specjalizuje się w uprawie sadzonek różnorodnych drzew i krzewów. Po więcej informacji odsyłam cię tutaj: http://sklep.sadzonki-kubiak.pl/sklep/kategoria/rosliny-lisciaste/ – możesz się zapoznać z pełną ofertą roślin liściastych.
#2017-03-02 07:34:07 

BabaZWoza

Użytkownik

Hej! Też polecam - mają bardzo duży wybór sadzonek drzew liściastych. Mają odmiany wytrzymałe na susze, mróz i mało wymagające co do gleby. Szczególnie polecam ci tuwały, które oferuje sklep, mają je w różnych odmianach. Pięknie ozdobią ogród.
#2017-03-02 07:43:30 

Bękart

Użytkownik

Moim zdaniem ten producent jest godny uwagi. Kupowałem u niego hurtowo sadzonki drzew liściastych do sadzenia w parku. Sadzonki były starannie przygotowane, zdrowe i gęste.
#2017-03-02 10:30:19 

Umbrella

Użytkownik

Potwierdzam, mają przepiękne odmiany różnorodnych roślin dekoracyjnych do ogrodu. Sadzonki są ładnie rozkrzewione i gęste.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015