Jake są ceny prawdziwych kołder puchowych i gdzie polecacie kupić?

#2017-03-03 02:40:08 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Cześć! Kto sie oreintuje w cenach i powie mi ile trzeba dać za kołdrę z prawdziwego gęsiego puchu? Pytam bo jak przeglądam internet to znajduję naprawdę duże rozbieżności i nie wiem z czego to wynika. Wydaje mi się że tanie są po prostu podróbami i nieweiel mają wspólnego z prawdziwym puchem. Dlatego tak cenna dla mnie będzie wypowiedź kogoś kto się zna albo przynajmniej przeglądał kilka sklepów zanim kupił. Pozdrawiam.
#2017-03-03 05:09:46 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Już kolejna osoby pyta o kołdry z puchu, a w czym sa one lepsze od zwyczajnych?
#2017-03-03 05:26:30 

Meluzyna

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Poznań

Wiek: 24

Chociażby w tym że nie ma siły żeby się pod nią spocić, nawet w lato. Oprócz komfortu ma to pozytywny wpływ na skórę. Jeżeli interesuje cię dobra i prawdziwa kołdra puchowa cena nie powinna być jedynym kryterium. Najważniejszy jest sprawdzony sklep który ma zadowolonych klientów. Z polecenia znajomej kupiłam tu https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Koldry-puchowe/59 i jestem bardzo zadowolona bo mam 100% puch. W końcu się wysypiam, bo nigdy nie jest mi ani za gorąco ani za zimno a od dziecka strasznie się w nocy pociłam.
#2017-03-03 08:23:52 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

No to można się odkryć albo wywietrzyć pościel czy nawet cały pokój przed spaniem.
#2017-03-03 11:16:56 

Meluzyna

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Poznań

Wiek: 24

Oczywiście że można a nawet trzeba ale nie o to chodzi. Jak nie masz zamiaru kupować takiej kołdry to nikt cię nie będzie namawiał, chociaż naprawdę nie rozumiem po co dusić się pod jakimś syntetykiem i zaziębiać przez odkrywanie w nocy skoro mozna za porównywalne piendze miec dobrą termoaktywna kołdrę. Mam nadzieje ze chociaz koledze sie moja wypowiedż przydała bo aż się odechciewa pisać kiedy się czyta jakieś posty z księżyca.
#2017-03-03 12:02:09 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Bardzo mi się przydała twoja opinia, jeszcze bardziej dziękuję za link, bo teraz zastanawiam się jak dużą kołdrę kupić. Nie zwracaj uwagi na takie zaczepki bo zwykle ci ludzie niczego sobie nie kupują, oszczędzają nawet na jedzeniu a będa innym tłumaczyć co warto a co nie warto sobie sprawić.
#2017-03-03 12:12:46 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Hej! Na posicelrodzinie.pl zamawiałam kołdry dla wszystkich w domu plus dla gości jeden komplet bo czesto nas odwiedza rodzina labo znajomi. Myślałam z początku że różnice odczuwam tylko ja ale jak wpadli do nas teście to rano powiedzieli że chyba mamy jakies żyły wodne pod domem bo się świetnie u nas śpi. Kwestia kołdry :). Odpowiednia temperatura jest bardzo wazna dla organizmu, poczytajcie sobie o tym sami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015