Gdzie szukać tanich domów na sprzedaż w Stargardzie?

#2017-03-24 05:07:29 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Cześć wam! Jakie strony z tanimi domami na sprzedaż w Stargardzie polecacie? Zależy mi przede wszystkim na dobrych cenach, bo nie ma chyba innych rzeczy na które trzeba zwracać uwagę prawda?
#2017-03-24 07:50:26 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Jest i to całe mnóstwo. Księgi wieczyste warto sprawdzić, do tego czy nie ma innych zadłużeń z różnymi opłatami, albo czy ktoś nie jest wpisany jako użytkownik mieszkania do swojej śmierci. Jak się na tym nie znasz to najlepiej skorzystać z pośrednika. Np na http://www.hestianieruchomosci.pl/ masz bardzo duży wybór zweryfikowanych nieruchomości. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-24 08:18:14 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Kilka lat temu oglądałem domy na sprzedaż Stargard i jego okolice najbardziej mi się spodobały bo jest blisko do Szczecina a jednak nie ma tu miejskiego zgiełku, korków i tak szybkiego życia. Udało mi się kupić okazyjnie bardzo dobrze położoną nieruchomość, trochę w środku pozmienialismy rozkład pomieszczeń ale nadawała się do zamieszkania od pierwszego dnia. Może tobie też się uda coś ciekawego znaleźć: http://www.hestianieruchomosci.pl/domy,na-sprzedaz,stargard.html, czego ci zyczę bo własny domek to jednak własny domek :)
#2017-03-24 10:33:22 

RouterMocy

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Rozmawiacie tu o domach ale przez Hestia Nieruchomości kupiłem mieszkanie w Szczecinie i polecam ze względu na dobre ceny i kompetentną obsługę. Wszystko załatwione było na tip top, mieszkanie sprawdzone, bez żadnych obciążeń i zaległości. Nie myślałem że kupno mieszkania może odbyć się tak płynnie i szybko. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-24 11:55:47 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Dzięki wielkie za informacje. Wszystko już mam zebrane więc zamykam temat i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015