Przystępnie opracowane wiadomości nt. ochrony danych osobowych, gdzie szukać?

#2017-03-31 04:00:49 

Max_Kolanko

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Sopot

Wiek: 30

Czy moglibyście doradzić mi jakąś stronę albo bloga gdzie byłaby najważniejsza wiedza związana ze stanem prawnym w Polsce w temacie ochrony danych? Szukałem czegoś takiego i nie znalazłem a jednak zależy mi na takich informacjach. Dzięki!
#2017-03-31 05:31:08 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Net jest pełen wiedzy na każdy temat więc i tu się nie rozczarujesz. Wadą tego typu wiedzy jest jej rozbicie na wiele stron i nie tak łatwo zebrać do kupy na swój użytek.
#2017-03-31 07:17:13 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Niedługo będą zmiany w ustawie o danych osobowych i tak naprawdę spora część dziś dostępnych analiz i opracowań straci na aktualności a nim nowe się pojawią chwilę to jednak potrwa.
#2017-03-31 09:45:13 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Bardzo ciekawy jest ten portal https://odoserwis.pl/. Chyba w tym momencie najlepsza strona o ochronie danych osobowych. Sporo rzeczy typowo prawnych ale też newsy, informacje o konferencjach czy ważnych wyrokach sądów, trybunałów itp. Na pewno warto dodać do ulubionych jak ktoś się tym interesuje.
#2017-03-31 12:33:17 

atomówka

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Gorzów Wielkopolski

Wiek: 31

Nie każdy ma odpowiednie zasoby wiedzy własnej – wtedy takie serwisy są jak wybawienie. Na szczęście tematy prawne są w polskiej sieci dobrze opisane a ochrona danych nie jest wyjątkiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015