Potrzebne zabawki i kucyki My Little Pony w dobrej cenie

#2017-05-12 05:52:04 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Zbliżają się urodziny młodszej córki i chciałbym jej kupić kucyki z little pony bo strasznie mi w sklepie suszyła głowę o to. Fajnie by było gdybym mógł w tym sklepie dostać też coś dla starszej, 7 letniej. Nie jest to jakiś warunek ale zapłaciłbym mniej za wysyłkę a mam taki zwyczaj że zawsze kupuję coś jednej i drugiej nieważne która świętuje.
#2017-05-12 07:37:31 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Super tata jednym słowem :P. Polecam Ebambini, bo to fajny i niedrogi sklep w którym bez problemu znajdziesz kucyki dla młodszej córy, a i dla starszej coś się na pewno znajdzie. Ceny są naprawdę atrakcyjne a przesyłki wysyłają szybko bez żadnej zbędnej zwłoki. Pozdrawiam!
#2017-05-12 08:09:47 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Nie zawsze taki super tata, ale się staram. Dobra więc idę tonąć w zabawkach :). Dzięki za namiary na sklep.
#2017-05-12 08:29:57 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Może ten link pomoże - http://www.ebambini.pl/Kucyki-c1508? Znajdziesz tam wszystko co związane z My Little Pony kucyki zabawki akcesoria itd. Tak się zaśmiałam bo też mam dwójkę, córkę i syna ale nie wpadłabym na to żeby robić im prezenty w tym samym czasie. Może to dobre rozwiazanie bo widze ze są o siebie strasznie zazdrośni.
#2017-05-12 10:39:44 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

Prezenty są tylko katalizatorem zazdrości, a wynika ona zupełnie z czegoś innego. Siłą rzeczy dzieci zawsze będą podświadomie walczyć o uwagę ale trzeba to mieć pod kontrolą bo mogą wyniknąć poważne problemy jeśli jedno poczuje się faworyzowane a drugie niedowartościowane - taka uwaga od psychologa ;). Sam pomysł z kupowaniem obojgu prezentów w tym samym czasie nie jest zły.
#2017-05-12 11:56:49 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Może masz ty trochę racji, ale zawsze staram się równo traktować dzieci. Przemyślę to na pewno i przywłaszczę sobie pomysł z podwójnymi prezentami bo na pewno nie zaszkodzi a może pomóc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015