Polećcie mi pls miejsce które ma najlepsze pierogi w Warszawie

#2017-05-17 03:00:42 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Hejka! Jestem odpowiedzialna za pokazanie Warszawy delegacji osób z innych krajów, które przyjeżdżają na konferencje. No ale do rzeczy – chciałabym im pokazać takie typowe polskie jedzenie. Większość obcokrajowców kojarzy polską kuchnię z pierogami (sama jak byłam za granicą wiele razy słyszałam „Poland? Aaaa pierogi” hehehe). Chciałabym więc ich zabrać do miejsca, które ma naprawdę smaczne pierogi. Co moglibyście mi polecić? Tylko sprawdzone pls!
#2017-05-17 05:06:54 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

ja ostatnio zabierałem swoich gości do jednej naleśnikarni. Co prawda nikt mi jej nie polecał – znalazłem ją sam w necie, ale przekonały mnie opinie https://www.nalesnikarnia1.pl/opinie . Ja mogę ci ją polecić – moi znajomi z kanady bardzo polubi i pierogi i naleśniki. Ja osobiście powiedziałbym nawet, że to najlepsze pierogi w Warszawie jakie jadłem. Zerknij tez na opinie, bo nie musisz dawać wiary słowom gościa z forum ;)
#2017-05-17 05:26:26 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Dziękuję, zaraz zerknę!
#2017-05-17 07:18:10 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Podłączę się pod dyskusje ;) szukałam miejsca do pokazania swoim znajomym z zagranicy i w ostatniej chwili w pośpiechu przeszukiwałam neta i natknęłam się na Wasz post. Co prawda opinie na ich stronce wcale nie były aż tak zachęcające (zdarzyło się kilka negatywów), ale wybrałam się tam ze znajomymi wczoraj i pierogi były tematem wieczoru :D haha bardzo smakowały moim znajomym :) także polecam tym, którzy chcą pokazać czym są prawdzie polskie pierogi wszystkim osobom z zagranicy!
#2017-05-17 09:28:03 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Ja w końcu też zdecydowałam się zabrać gości do tego miejsca i wydaje mi się, że to była dobra decyzja :) Co prawda nie wszyscy z nich zamówili pierogi (tak jak się spodziewałam ;) ale inne jedzenie też było fajne i mogło pokazać polską kuchnię – placki ziemniaczane, zupy itp. Także dzięki za sugestie! Sama bym pewnie tego miejsca nie znalazła i skończyłabym w jednym z tych miejsc na starówce, gdzie się płaci za miejsce, a nie za smak. A tu – pierogi palce lizać ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015