Niedrogie i ładne kamienne lampiony nagrobne. Pilne!

#2017-05-17 06:04:41 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Cześć! Jest taka sprawa że poszukuję niedrogich i ładnych lampionów nagrobnych. Wiecie gdzie można coś takiego dostać w Gorzowie? Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.
#2017-05-17 07:24:26 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Powiem ci że też długo szukałem takich rzeczy ale znalazłem dopiero jak zamawiałem demontaż nagrobka do pogrzebu. Bezpośredni link nawet mogę ci wkleić - https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/galanteria-kamienna/lampiony-nagrobne/. Jak sobie porównywałem to ich lampiony nagrobne są porządniej wykonane, nie żałowali tam materiału, a do tego ładniej i ciekawiej wykończone. Cenowo wypadają bardzo dobrze na tle konkurencji, także polecam i pozdrawiam serdecznie.
#2017-05-17 08:54:17 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Przepraszam za wejście w słowo ale pisałeś o demontażu nagrobka do pogrzebu a własnie przydaliby mi się tacy ludzie którzy zrobią to delikatnie, ostrożnie i tanio. Rzecz w tym że na stronce nie widze ani słowa o takiej usłudze. Może coś pomyliłeś?
#2017-05-17 09:46:11 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Nic nie pomyliłem trzeba tylko dobrze poszukać. Sprawdź tu - https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/demontaz-nagrobka-do-pogrzebu/ - F22. Co do ostrożności prac to nie ma zarzutu, bo profesjonalnie zabrali się do otwarcia i co także mi się podobało zachowywali odpowiednią powagę i szacunek dla miejsca. Płyty nagrobka są nieuszkodzone, nawet nie widać że cokolwiek było z nimi robione.
#2017-05-17 12:32:18 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Napisałes o bardzo ważnej rzeczy jaką jest odpowiednie podejście pracowników do charakteru pracy. Strasznie mi się nie podoba kiedy np podczas pogrzebu widzę uśmiechnięte miny albo nastawienie „byle szybciej”. Raz nawet zwróciłam uwage tym ludziom.
#2017-05-17 13:48:16 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Wiem o co chodzi bo mam tak samo ale tu się o nic nie martw.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015