Czy znajdę szkołę tańca dla dzieci w okolicach Szczepina we Wrocławiu?

#2017-05-18 08:54:21 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

Mieszkam w okolicy starego miasta we Wrocławiu. Dla mojej córki w wieku 9 lat szukam jakiegoś miejsca gdzie mogła bym ją zapisać na taniec. Widzę ze mała bardzo to lubi i chciała bym ją ukierunkować na jakiś sport. Co sadzicie o tym pomyśle?
#2017-05-18 09:22:39 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Pomysł bardzo fajny, sam zapisałem syna na zajęcia z koszykówki. Jeżeli chodzi o taniec to znam tylko jedno miejsce w tej okolicy i właśnie wysłałem ci link do ich strony na pw.
#2017-05-18 10:42:33 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Świetny pomysł! Jeżeli chodzi o szkołę tańca dla dzieci w okolicach Szczepina we Wrocławiu to polecam wejść na http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-zajecia/dla-dzieci/. Szkoła prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci w różnym wieku i o różnych stopniach zaawansowania. Bardzo fajna kadra i super cena przy takiej jakości zajęć ;)
#2017-05-18 12:21:08 

waleria

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Zgierz

Wiek: 19

Właściwie to nie ma za dużo takich miejsc w ścisłym centrum. Wysyłam namiary na jeszcze jedną szkołę która wpadła mi teraz do głowy ale nie mam zielonego pojęcia czy ona funkcjonuje jeszcze pod ta nazwa bo było to sporo czasu temu.
#2017-05-18 12:31:09 

Zblazowany

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Nowa Sól

Wiek: 32

Czy to ścisłe centrum to warunek konieczny? Znam kilka miejsc godnych uwagi ale są trochę oddalone od tego miejsca.
#2017-05-18 12:39:14 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

Jeżeli takie zajęcia będą prowadzone gdzieś w pobliżu to nie ma problemu. Chodzi o to że nie zawsze jest czas żeby jechać na drugi koniec miasta a poza tym wiemy jak jest. Czasem dojechanie zajmie więcej niż będą trwały zajęcia ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015