Szukam dobrego kardiologa i ortopedy w Warszawie – gdzie polecicie mi się udać??

#2017-05-19 01:57:06 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Szukam dla siebie dobrego ortopedy i sprawdzonego kardiologa dla mojej mamy. Ważne żeby przyjmował w Warszawie i zależy mi bardzo żeby przyjmowali oni w jednym miejscu, bo muszę wziąć wtedy pewnie dzień wolny w pracy, a wiadomo, lepiej w takim przypadku załatwić wszystko razem. Podrzucicie mi coś?
#2017-05-19 03:30:04 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

A wybierasz się prywatnie? Bo jak tak to powinieneś znaleźć kogoś, kto przyjmuje też popołudniami, więc chyba będzie po pracy….
#2017-05-19 03:45:42 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Tak? A to nawet nie wiedziałem, że tak to działa… Ale owszem, wybieram się prywatnie, zapomniałem dodać.
#2017-05-19 04:14:18 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

A to niech pan zajrzy tutaj sobie: http://macromedica.pl/kardiolog-warszawa/. Ja co prawda w wieku pana mamy jeszcze nie jestem, ale mam problemy z sercem już od dłuższego czasu i bardzo mi tu pomogli. Profesjonalnie zajmują się tematem, jak trzeba to wysyłają na specjalistyczne badania i tak dalej, starannie wszystko sprawdzają przed postawieniem diagnozy.
#2017-05-19 06:10:35 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Popieram koleżankę, to naprawdę świetne centrum medyczne jest, moim zdaniem najlepsze w Warszawie. I ortopedę też tam znajdziesz jak coś: http://macromedica.pl/ortopeda-warszawa/ i wielu, wielu innych specjalistów też. I dla mamy, i dla siebie i jak masz dzieci to dla małych brzdąców też.
#2017-05-19 07:10:00 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

O, dziękuję Wam bardzo w takim razie. Rzeczywiście widzę, że lista specjalistów jest dość długa.
#2017-05-19 08:48:34 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

Owszem, naprawdę wielu mają tych lekarzy różnych tam, ja chodzą u nich i do ortopedy i do laryngologa, byłam też u dermatologa z córką jak miała duże problemy z cerą i naprawdę polecam. Jak już tam zapisałam się do jednego lekarza to przeniosłam się szybko do wszystkich innych specjalistów też i bardzo polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015