Gdzie kupię licznik energii elektrycznej Orno?

#2017-05-25 03:54:20 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Cześć. Ostatnio znajoma mi coś mówiła o licznikach energii elektrycznej Orno. Możecie mi powiedzieć jakie są wasze opinie i gdzie mogę coś takiego kupić? Słyszałam od niej, że oni z mężem takie właśnie mają i są bardzo zadowoleni, powiecie mi co Wy sądzicie o tych produktach?
#2017-05-25 06:20:39 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Hej :) Myślę, że liczniki energii elektrycznej Orno najlepiej kupować bezpośrednio w ich sklepie czyli np. tutaj: http://orno-sklep.pl/licznik-energii-orno-or-we-505-3-fazowy-3x80a-p-167.html :P myślę, że tak będzie najłatwiej i najlepiej. A co do mojej opinii na temat ich produktów to bardzo Ci polecam. Mają dobre ceny i bardzo dobre produkty, zarówno liczniki energii jak i domofony i kamery do monitoringu.
#2017-05-25 08:40:06 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Hahaha, no tak. Ma to sens żeby kupować ich produkty w ich sklepie :P Nie wiedziałam, że mają swój sklep firmowy, ale dziękuję bardzo za polecenie w takim razie, super!
#2017-05-25 10:32:07 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

No nie ma problemu, czasem się zapomina o najbardziej oczywistych rzeczach xdJa mam link do ich sklepu zapisany w przeglądarce, bo jak coś z takiej elektroniki jest potrzebne to już później nie szukam i wchodzę tylko tam.
#2017-05-25 12:10:37 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

To koleżanka działa podobnie jak ja, ja jak potrzebuję jakieś domofony nowe albo kamery do firmy to też tylko u nich. Licznik energii też kupiliśmy właśnie od nich, zarówno do firmy jak i do domu i jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji. Super firma i dobre jakościowo produkty.
#2017-05-25 12:59:47 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

No i bardzo konkurencyjne ceny, a to też jest ważne. Szczególnie, że u nich niskie ceny nie są kosztem dobrej jakości. Także no masz wszystko i dobrą jakość i zaoszczędzoną kasę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015