Polecicie jakiś ciekawy kurs tańca w Warszawie?

#2017-06-01 04:11:30 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Cześć! Moglibyście polecić jakiś ciekawy kurs tańca na który można by pójść z dziewczyną żeby fajnie spędzić czas i czegoś się jeszcze nauczyć? Byłbym wdzieczny za jak największą liczbę odpowiedzi bo zależy mi żeby aktywniej spędzać czas razem. Dzięki i pozdrawiam.
#2017-06-01 04:42:25 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Zależy co masz na myśli przez ciekawy bo dla jednego to bedzie walc a innego salsa. Tak czy inaczej polecam spróbować w Rising Stars bo są tam doświadczeni trenerzy i w ogóle przyjemnie spedza sie czas tańcząc pod ich okiem. Pozdrawiam również :)
#2017-06-01 05:02:50 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Mogłabyś podać link do tej szkołki żebym mógł coś wiecej sie oniej dowiedzieć? Napisz od razu jeśli to nie problem jak z postępami w nauce, ile nowych rzeczy udało ci sie opanować i czy da się je zastosować w normalnym tańcu?
#2017-06-01 07:31:51 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Tu masz link - http://www.risingstars.com.pl/, a co jeśli mam ocenić kurs tańca Warszawa drugiej takiej szkoły nie ma i miec nie będzie. Panuje tam swoisty klimat dzięki któremu nie wstydzisz się pokazać siebie. Bardzo to ułatwia uczenie i choć zastanawiałam sie nad tym to nie wiem z czego wynika ta atmosfera. Może dlatego że trenerom przyświeca pasja?
#2017-06-01 10:23:14 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Super, to chciałem wiedzieć :). Dziękuję ci bardzo za zainteresowanie tematem bo już kiedyś pytałem o coś podobnego ale niestety nikt nie udzielił mi konkretnej odpowiedzi. Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015