Jakie panele drewniane są najlepsze na podłogę? Deski bukowe czy coś z iglastego?

#2017-06-01 02:54:23 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Hejka! Jesteśmy w trakcie remontu naszego salonu. Do tej pory mieliśmy wykładzinę, której autentycznie miałam już dosyć. Z jednej strony owszem, bez kapci fajnie się chodzi, ale z drugiej ile roboty przy odkurzaniu, to tylko ja wiem :/ Powiedziałam więc mężowi, że chcę coś innego, a on mi zaproponował, żebyśmy dali drewnianą podłogę. Z początku oniemiałam, ale jak zapytałam, czy wie co mówi, to kiwnął głową. Trochę poszperałam po internecie i znalazłam informację, ze właśnie najczęściej się robi albo z buku, albo z modrzewia i świerka deski. A jak Wy uważacie? Co będzie najlepsze?
#2017-06-01 05:17:20 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Ej, a może mu chodziło o panele podłogowe, które wyglądają jak drewniane? Lepiej się dopytaj, żeby nie było niedomówień, że Cię w końcu zabierze do jakiegoś marketu budowlanego, postawi przed panelami i powie „wybieraj” :D Tak tylko, zebyś się nie rozczarowała mówię ;)
#2017-06-01 06:35:50 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Nie nie, spoko… dopytywałam się i pytałam, czy chdzi mu o panele podłogowe, czy rzeczywiście o drewniane deski, z naturalnego drewna.
#2017-06-01 07:56:32 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

To szacun dla gościa :) nie każdy dzisiaj sobie może pozwolić na położenie desek na podłodze…
#2017-06-01 09:13:19 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Małżonek dostał awans, więc trochę lepiej zarabia, to i widać szaleć zaczął :P Ale mam prośbę, możemy przejść do głównego wątku?
#2017-06-01 11:07:27 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Cześć kochana! Z zawodu jestem projektantką wnętrz i wielokrotnie na ten temat rozmawiałam z różnymi majstrami. Niemal wszyscy mówili, że deski bukowe są najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o podłogi. Są twarde, wytrzymałe na uszkodzenia, a przy tym rzeczywiście piękne. Jak chcesz, to obejrzyj sobie ofertę takich desek na stronie http://www.tartakrybojady.pl/oferta/podlogi/. Ja korzystam z ich dostaw już od pewnego czasu i jestem zadowolona z dostarczanego mi surowca.
#2017-06-01 12:51:08 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Również polecam ten tartak. Ja zajmuję się produkcją mebli i właśnie też biorę od nich tarcicę. Najwyższa jakość, certyfikowane drewno, słowem najlepszy surowiec na rynku. Oczywiście buczyna na podłogę jest najlepsza. Zresztą popatrz tylko po zdjęciach w necie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015