Dietetyk dla sportowców – potrzebna mi specjalna dieta

#2017-06-06 04:06:51 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Czesc wszystkim, nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale trenuje na co dzień bieganie. Zaczelo się od amatorskiego biegania wieczorami i tak mnie wciagneło, ze teraz przygotowuje się do półmaratonu. Ale widze, ze to co jem – a sciagnalem sobie z netu jakas tam dla biegaczy diete – nie do końca sprawdza się. Przy takim wysiłku powinienem lepiej się czuc po zjedzeniu tego, co tam proponują…. Dlatego potrzebny mi dietetyk dla sportowców. Znacie może takiego?
#2017-06-06 06:11:11 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

teraz dales mi do myslenia – ja tez poszedłem w ten sam kierunek co ty – znalazłemw necie jakas tam diete, ale chyba tez nie do końca mi sluzy i spelnia moje oczekiwania/zapotrzebowanie na ilość kalorii…
#2017-06-06 07:21:41 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

spokojnie panowie – ja korzystam z pomocy dietetyka dla sportowców, którego znalazłem na tej stronie: https://przyjazny-dietetyk.pl/. To adres, pod którym działa poradnia dietetyczna. Nie wiem skad jesteście, ale ona ma swoje gabinety chyba w 30 róznych miastach, wiec można sobie lokalizacyjnie przypasować dietetyka. Ja akurat mieszkam w Bydgoszczy i tu maja swoją swoją siedzibę. A wy skad jesteście? A i jeszcze jeśli chodzi o żywienie, to rzeczywiście jego dieta okazala się znacznie lepsza od tego, co próbowałem na własna reke przypasować.
#2017-06-06 08:19:57 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

ja jestem tez z Bydgoszczy, ale nawet nie miałem pojęcia, ze mamy w naszym miescie dietetyka dla sportowców :) dzięki za namiar :)
#2017-06-06 09:24:08 

Muzzy

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Łęczna

Wiek: 21

ja jestem z Płocka. Zaraz w takim razie sobie sprawdze, czy w moim miescie ta poradnia też ma swój gabinet.
#2017-06-06 10:49:37 

mentalcrap

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Ciechanów

Wiek: 25

Okej panowie:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015