Jak złożyć zamówienie na kwiaty z Wisły?

#2017-06-12 07:02:13 

Knight

Użytkownik

Hej, może zwariowałem na stare lata, dobiegam 70, jestem wdowcem i poznałem uroczą kobiete, chyba znowu sie zakochałem, chciałbym jej to okazać, ale troche sie boje jej reakcji, dlatego zamówienie na kwiaty z Wisły chce złożyć online i poslac jej do domu, ale przyznaje, ze z komputerem jestem na bakier, jak to zrobić?
#2017-06-12 09:31:58 

Muzzy

Użytkownik

Do odwaznych świat należy, jeśli chcesz zamowić w internecie kwiaty Wisła to siedziba dobrej kwiaciarni, która realizuje tego typu zamówienia. Trzeba wejsc na http://firmamalgorzata.pl/zamow-kwiaty/ i wypełnić formularz kontaktowy, wybrac ilość kwiatów, wielkość bukietu, mały średni czy duży i wpisac adres dostawy, możesz także zadzwonic, chyba nawet bedzie prościej.
#2017-06-12 09:49:16 

Ziuta

Użytkownik

A wnuczka nie możesz poprosić, zeby Ci pomógł zamówic kwiaty, młodzi to teraz siedzą w tym internecie całymi dnami, niech sie na coś przydadzą.
#2017-06-12 12:11:01 

BabaZWoza

Użytkownik

A poco wnuczka prosic, w linku jest wszystko napisane krok po kroku, na pewno Pan sobie poradzi:) Musi Pan tylko sie zastanowić jakie kwiaty wybrać, teraz kwiaciarnie prześcigają sie w ofertach. Ostatnio jak oglądałam kwiaty w Wiśle, rzucił mi się w oczy piekny bukiet tulipanów w pudełku w kształcie serca.
#2017-06-12 14:13:58 

BułkaZPrądem

Użytkownik

Ja zamiast pudełka w kształcie serca wybrałabym sam bukiet w kształcie serca z pięknych złocistych róż, ech może któregoś dnia zapuka do mnie kurier i wręczy mi takie kwiaty Wisła to miejsce mojego zamieszkania:) więc kto wie kto wie:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015