Modne rolety w Poznaniu, a aranżacje wnętrz.

#2017-06-20 02:36:29 

ostra_siostra

Użytkownik

witam wszystkich:) czeka mnie urządzenie nowego mieszkania od podstaw i już nie mogę się tego doczekać :) wiem już, że mam ochotę na styl nowoczesny i minimalistyczny. Zastanawiam się jak to ugrać za pomocą detali, jak przy minimum mieć jednak tę swojską atmosferę i jakieś poczucie komfortu. No więc doszłam do wniosku, że może fajnie byłoby postawić na zdobne rolety… co o tym myślicie? Może polecicie mi jakieś sklepy z roletami?
#2017-06-20 04:44:13 

BabaZWoza

Użytkownik

ja ci powiem z własnego doświadczenia, że rolety naprawdę zmieniają wygląd mieszkania.;) i do wyboru jest sporo modeli, więc spokojnie można dopasować coś, co trafia w nasz gust… a rzeczywiście pasują do nowoczesnych wnętrz i są poniekąd minimalistyczne, bo to akcesoria typowo użyteczne, mają swoje ważne funkcje.
#2017-06-20 05:25:54 

GreenKetchup

Użytkownik

może ja nie do końca znam się na aranżacjach, ale moja żona zachwycona była Sundeco. Najpierw kupiliśmy od nich rolety w Poznaniu do naszego salonu, na test. Wyglądają podobno świetnie, ale też tak z praktycznej strony są po prostu solidnie wykonane i widać, że będą w dobrym stanie na długo. Mogę polecić ten sklep.
#2017-06-20 06:34:22 

ostra_siostra

Użytkownik

dzięki za odpowiedzi;) a może ktoś poda przykłady aranżacji, na jakie skusił się w swoim domu? Dajcie znać, chętnie się zainspiruję.
#2017-06-20 08:10:58 

Umbrella

Użytkownik

my musieliśmy robić rolety na wymiar, bo mamy nietypowe okna.;) nie wiem w sumie w jakim stylu mam pokój, ale rolety wybraliśmy w kolorze pomarańczowym i myślę, że pasują do białych ścian, trochę ocieplają atmosferę. Kolory mają spore znaczenie.
#2017-06-20 08:26:04 

atomówka

Użytkownik

ale kolor neutralny, np. biały do białego, też może wyglądać efektownie. Ogólnie warto albo zagrać kontrastem, albo skusić się na takie spójne wnętrze… metodą prób i błędów w końcu zawsze uda się opracować aranżację idealną, tylko potrzeba cierpliwości.
#2017-06-20 10:20:57 

ostra_siostra

Użytkownik

ja chyba wolałabym pójść w kontrasty, może nawet wybrałabym jakiś ciemny kolor rolet? Przejdę się i porozglądam, zobaczymy co z tego wyniknie.:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015