Ile kosztują kolczyki z agatem?

#2017-10-17 00:59:55 

Knight

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Rybnik

Wiek: 15

Witam, moja dziewczyna naczytała się przeróżnych rzeczy o kamieniach naturalnych i ich konotacjach z osobami urodzonymi spod konkretnych znaków horoskopu. W związku z czym poprosiła na urodziny o zakup kolczyków z zielonego agatu. Orientuje się ktoś jak to wygląda cenowo?
#2017-10-17 02:29:45 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Ja bym się tam nie śmiała z takich przesądów czy wierzeń.. Juz od starożytności kamieniom przypisywało się magiczną moc. Poszukaj w sklepach, na pewno cena zależy od wielkości kamienia i wyrobu.
#2017-10-17 04:40:40 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Ja kupowałam swojej siostrzenicy kolczyki z agatem przez internet https://myness.pl/pl/c/Agat/2178392, bardzo ładnie wykonane, z dużych kamieni. Właśnie też się zdecydowałam na zielony agat z uwagi na wahania nastrojów jakie ma moja siostrzenica, a nie od dziś wiadomo, że agat wzmacnia i dusze i ciało, zwłaszcza przy stanach niepokoju.
#2017-10-17 06:59:50 

Ziuta

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 27

A dla jakiego znaku polecany jest agat? Ja jestem spod znaku koziorożca to też powinnam nosić?
#2017-10-17 07:43:37 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Z tego co wiem agat na pewno powinna nosić każda panna, skorpion, byk czy bliźnięta, ale nawet jak jesteś spod innego znaku zodiaku, to amulet z agatu nie zaszkodzi, więc jeśli tylko chcesz, to możesz go nosić. Ale moim zdaniem koziorożec lepiej powinien zainwestować w onyks.
#2017-10-17 08:00:02 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

A onyks nie jest tym czarnym kamieniem? Bo ja słyszałam, że onyks według majów odpowiada znakowi ryb i jest trochę fatalnym kamieniem dla jego właściciela...
#2017-10-17 08:50:31 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Ale u majów masz podział na 18 miesięcy z czego każdy miesiąc ma inny kamień. W znakach zodiakalnych onyks, nazywany tez kamieniem dla odważnych, jest przypisywany jako amulet dla koziorożców. Sama jestem spod znaku koziorożca i mi od dawna już codziennie towarzyszy bransoletka z onyksu, właśnie taka https://myness.pl/pl/p/Bransoletka-z-onyksu-1663/23061961. Czyli rzeczywiście jest to kamień koloru czarnego, ale nie ma w sobie nic ze złej energii, przede wszystkim służy wyciszeniu, refleksji i pomaga w doskonaleniu samego siebie. Zwłaszcza że koziorożec jako znak ziemi, ma nad czym myśleć :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015