Szukam cennika fotografa ze Śląska, który zajmuje się fotografiami ślubnymi.

#2017-12-01 05:18:36 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

Hej, tak jak już wcześniej wspomniałam szukam obecnie fotografa, którego mogłabym znaleźć w którymś ze Śląskich miast i, który specjalizuje się no, to znaczy wiecie pewnie się po prostu czuje w fotografiach ślubnych. Bardzo byśmy zarówno ja jak i mój przyszły mąż chcieli, żeby nasza mini ślubna sesja zdjęciowa była naprawdę wyjątkowa. A, i byłabym zapomniała cena również ma dla nas znaczenie sami rozumiecie już sam ślub nie jest tanią sprawą.
#2017-12-01 06:50:55 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

hej, myślę, że mogę polecić Tobie pewnego fotografa ze Śląska, gdyż zarówno ma on w swojej ofercie fotografie ślubne, które naprawdę oddają cały klimat i ważność tego wydarzenia jakim jest dla każdej osoby ślub. Zaraz ci tutaj podlinkuje jego stronkę, to będziesz sobie mogła wybrać jedno ze śląskich miast do, którego masz najbliżej: http://www.foto-odbicie.pl/ o i tak nawiasem mówiąc to ich cennik nie jest wygurowany.
#2017-12-01 07:15:04 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

dzięki wielkie, ceny są jak dla nas takie do wydania, że tak się wyrażę, więc jesteśmy zadowoleni.
#2017-12-01 08:08:12 

ostra_siostra

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Złotoryja

Wiek: 22

Cieszę się w takim razie i życzę wam szczęścia i dużo radości na tej nowej drodze waszego życia. Pozdrawiam ciepło.
#2017-12-01 08:37:39 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

dzięki dzięki, my Ciebie również :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015