Niepowodzenia w staraniach o dziecko – czy FertilMan może pomóc?

#2017-12-18 19:31:44 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Witam wszystkich. Od kilku miesięcy staramy się z żoną o swoją pierwszą pociechę i niestety nic z tego nie wychodzi. Jestem załamany bo obawiam się, że problem leży w mojej osobie. Mam stresującą pracę, mało ruchu, źle się odżywiam i coś czuję, że to wszystko negatywnie wpływa na nasienie. Czy słyszeliście może o tym suplemencie diety, jak w temacie? Dajcie znać co o nim myślicie???
#2017-12-18 22:02:51 

BułkaZPrądem

Użytkownik

Posty: 21

Skąd: Marki

Wiek: 22

A próbowaliście w ogóle wybrać się do lekarza na specjalistyczne badania i sprawdzenie o co chodzi? Również dobrze problem może leżeć po obu stronach. Dzisiejsze niehigieniczne życie nie sprzyja niestety zakładaniu rodziny, sama coś o tym wiem :/
#2017-12-19 00:57:17 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Żona tylko była i u niej podobno wszystko niby w porządku. Ja póki co nie zdecydowałem się…
#2017-12-19 02:44:57 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Według mnie ten suplement FertilMan ma bardzo dobrze skomponowany skład, możesz sobie o nim poczytać więcej na tej stronie https://www.aptekamini.pl/fertilman-plus-kaps-120-kaps.html. Szczerze to nie słyszałam o nim, ale witaminowe produkty, szczególnie tak naturalne jak ten, na pewno nie zaszkodzą, a jest duża szansa, że faktycznie pomogą.
#2017-12-19 04:16:17 

Bękart

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Toruń

Wiek: 22

Taka moja drobna rada. Błędem osób starających się o dziecko jest uprawianie seksu każdego wieczora. To niestety sprawia, że jakość plemników spada. Warto robić 2-3 dni przerwy, to naprawdę może wiele pomóc.
#2017-12-19 05:07:38 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Spokojnie możesz sobie sprawdzić ten suplement w aptece Apteka Mini. Dobra cena tego suplementu, bardzo ciekawie prezentujący się skład, jak będziesz regularnie brał tabletki to wpłyniesz ogólnie na dobre zdrowie organizmu, a więc i na jakość samych plemników.
#2017-12-19 06:52:38 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

OK, w takim razie spróbuję co to będzie. Serdecznie dziękuję za wszystkie wasze porady bo naprawdę jestem załamany. Długo zwlekaliśmy z decyzją o dziecku i teraz zaczynam sobie pluć w twarz, że może jestem za stary czy coś takiego :/
#2017-12-19 09:10:48 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Wiek jest w tym przypadku bardziej przeciwnikiem kobiet niż mężczyzn, ale spokojnie, wierzę w to, że wszystko będzie dobrze! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015