Ozdoby na ścianach

#2018-07-11 01:16:10 

WrednaSucza

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Zwoleń

Wiek: 23

Witajcie! Przeniosłam się do nowej kawalerki. Chciałabym, aby moje królestwo wyglądało jakoś ładnie. Zastanawiam się nad zawieszeniem czegoś ozdobnego na ścianach. Być może w tej sprawie ekstra sposobem byłoby duże lustro dekoracyjne. Oprócz tego zastanawiam się też nad jakimś obrazem. A według Waszej opinii czym można udekorować ściany w chacie?
#2018-07-11 03:45:47 

GreenKetchup

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ząbki

Wiek: 16

Ciężko powiedzieć co moglibyśmy dać na ścianę jako ozdobę. Nie orientuję się w tym, gdyż takimi sprawami fascynuje się moja żona. Ale jak sobie przypominam, kiedy moja siostra poszukiwała jakiś dekoracji do domu to coś tam w sieci odnalazła i problem miała z głowy. Dlatego nie czaję tej rozmowy. Myślę, że można pogadać o wiele zabawniejszych rzeczach. Nie rozumiem. Znikam stąd. Do widzenia!
#2018-07-11 05:20:13 

BabaZWoza

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Jaworzno

Wiek: 21

Ja z kolei wzięłam do siedziby stylowe srebrne z ramą, co by odrobinę ożywić wygląd wnętrz. Całość załapała nieco splendoru wartego Wersalu :) Wyszukałam je w sklepie Evolution Home pośród tysięcy podobnie atrakcyjnych propozycji. Jeżeli któryś majordomus wypatruje fajnych rozwiązań na potrzeby mieszkalne, powinien również bez 2 zdań nawiedzić tą witrynkę, bo bez problemu znajdzie tam coś dogodnego dla swego domostwa :)
#2018-07-11 07:17:56 

Bękart

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Toruń

Wiek: 22

Sprezentowałem małżonce na rocznicnę przyjemną parkę: lustra w ramie Calisto. Jedno wrzuciła do gościnnego, 2 trafiło do toalety i teraz bez ustanku widzę u siebie pokazy sukiennicze. Lustra fajne, jeżeli bierzecie pod uwagę też takie ryzyko :-P
#2018-07-11 08:11:46 

KorpoSzczur

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Sosnowiec

Wiek: 42

Wiele osób kusi się na przeróżne dekoracje na ściany do swoich mieszkań. Jedni zamawiają obrazki, inni przykładowo płaskorzeźby. Mnie ta rzecz nie dotyczy, ponieważ ozdabianiem naszej chałupy trudni się moja narzeczona. Nawet ostatnio proponowali jej stylowe lustra nowoczesne. Dlaczego nie, może w innym czasie. Na razie nie potrzebujemy. Mamy spore lustro w przedpokoju. Tak więc musicie radzić sobie sami. Pa!
#2018-07-11 10:59:48 

Pilotka

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Ełk

Wiek: 51

Moim zdaniem powstało co niemiara ciekawych rozwiązań na udekorowanie ścian w domach. Sama niedawno się tym zajmowałam i muszę powiedzieć, że teraz moja chałupa prezentuje się ładnie. A to dzięki mojej kuzynce, która poleciła mi pewną stronę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 która była własnością spółki Evolution Home. To tam w atrakcyjnej cenie odnalazłam rozmaite dekoracje na ściany. Tak mi się tam spodobało, że wzięłam sobie obraz do pokoju sypialnianego oraz ładne lustro do korytarza. W przeciągu trzech dni wszystko znalazło się u mnie. Powiem szczerze, że byłam pod dużym wrażeniem tych rzeczy. Ci, którzy poszukują jakiś pomysłów na dekorację ściany winni skorzystać z oferty tego sklepu sieciowego. Polecam z całego serca!
#2018-07-11 13:42:02 

Umbrella

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Podejmowane tematy na forach są bardzo pomocne. Nie raz zastanawiałam się co mogłoby być ciekawą dekoracją na ścianę do chaty. Nawet ostatnio wpadłam na dobry sklep WWW, w którym polecają przeróżne dekoracje. Muszę koniecznie to dobrze przestudiować, gdyż chciałabym sobie wziąć obraz do pokoju sypialnianego. No cóż, muszę to mocno przemyśleć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015